Ísť do toho alebo nie?

Príspevok v téme: Ísť do toho alebo nie?
andrea86

Zdravím. mam 27 rokov, priateľ 32. Poznali sme sa dva mesiace neskôr sme sa dali dokopy. Sme spolu dva roky, krásny vzťah až na nedávnu neveru z jeho strany. Na všetko som zabudla, sľubili sme si, že si nebudeme nič vyčítať, alebo pripomínať zlé chvíle. Včera sme sa rozprávali o našej buducnosti a opatrne mi načrtol, že by chcel svadbu, začal hovoriť o rodine a navrhol mi aj spoločné bývanie. Aj keď mu nepripomínam nič z jeho nevery, stále ma to niekedy trápi, ak si na to spomeniem. Potom uvažujem nad tým, aké to bude ak budeme spolu bývať, či ma bude podvadzať, či nie. Mam stálu prácu a robím často aj nočne, vbehnú mi an rozum myšlienky či bude doma, kde bude, s kym bude, keďže on nočne nemá. Ja viem, som dospelá na taketo puberťácke myšlienky by som nemala myslieť, ale nie je to jednoduché. V živote som riskovala dosť, aj som dosť stratila. Nechcem sa znova trápiť, už vôbec nie v manželstve. Nadovšetko ho milujem, ale veľmi sa bojím. Od tej jeho nevery som dosť schudla, a skoro-skoro som zvladla prácu a ine starosti okrem tej mojej. Nikdy sa neľutujem, ale v tejto chvíli naozaj neviem čo robiť. On na mňa s bývanim a svadbou netlačí, času máme dosť, ale moje premýšľanie k ničomu nespeje. Rodina a priatelia suhlasili aby som mu dala druhu šancu, že pri ňom šťastie nájdem. Žiaľ, ja sa neviem rozhodnúť. Boli ste niekedy v takej situacii? Čo si o tom myslíte?
Príjemny zvyšok dňa prajem.

Maoam

este nieco: rodina ani priatelia s nim zit nebudu, zit s nim budes ty a ked by ste mali spolu dieta, bude to zasa o niecom uplne inom ako teraz, ked este nemate medzi sebou ziadne zväzky...

nedoverujes mu, v podvedomi to stale mas, to nie su pubertacke myslienky, proste mu uz neveris a este si aj velmi schudla, cize ta to vsetko velmi vzalo a nedostala si sa z toho (to nie je vycitka, iba fakt, zrejme si velmi citliva)

daj na seba, precit to cele a budes vediet potom

a nechaj si cas, netlaci ta nikto a nic, je to dolezite rozhodnutie, takze si to treba dobre premysliet

a napis :-) ako to dopadlo

Maoam

mozem ti poradit len to, aby si dala na svoju intuiciu, svoj vnutorny najhlbsi pocit

zazila som raz muza, u ktoreho vela veci navonok sedelo, bolo super, ale nieco mi hovorilo, ze nieco nesedi, neskor vyslo najavo, ze vo viacerych veciach klamal + nevera

nastastie som s nim nesla vtedy do spolocneho byvania, boli sme kratko predtym, chcel aj dieta, atd.

daj na SEBA, ty vo svojom vnutri vies, len musis pocuvat seba samu