Elektromagneticke vlnenie

Príspevok v téme: Elektromagneticke vlnenie
sely4

ahojte chcela by som sa vas spytat ci mate skusenosti o vplyve elektromagnetickeho vlnenia na lud.organizmus.Je to mozno neuveritelne pre niekoho ale ja ho citim strasne silno,hlavne kazde rano ked sa zobudim vstanem a pijem kavu na nasom gauci v obyvacke....centrala elektro spotrebicov-tv,dvd,notebook,mobil,akvarium-filter na elektrinu,ovladace k tv,satelitny prijmac atd....nikdy som si to tak silno neuvedomovala ale v poslednych rokoch strasne.Neviem co mam proti tomu robit,vlastne sa snazim vsetko vypinat ale vzdy nieco je aj v stand-by rezime.Proste sedim na gauci,pijem kavu a ked som oddychnuta po spanku rano tak citim strasne silne vibracie ktore mi prechadzaju hlavne cez hlavu,nikto mi neveri a vsetci sa na to smeju ale niekedy to ma taku strasnu silu ze sa az zlaknem,bojim sa ze to moze mat zly vplyv na moje zdravie, liecim sa na epilepsiu uz dlhe roky a mam nalez-nezhubnu cystu na mozgu,rano sa aj bojim zapnut si mobil a niekomu zavolat lebo vtedy to citim najsilnejsie ako mnou prebieha normalne elektrostaticky vyboj-par krat sa mi stalo ze ked som telefonovala mi to normalne zmenilo hlas akokeby mi to prechadzalo az cez krk a hlasivky je to strasidelne.Budem rada ak sa so mnou podelite o podobne skusenosti a poradite mi ako proti tomu bojovat,pocas dna to uz skoro vobec nepocitujem a to robim kazdy den na pc.