Podviedla som ho...

Príspevok v téme: Podviedla som ho...
monika662

Ahojte... podviedla som svojho priateľa, nebola som ani opitá ani mimo... trvalo to asi 5 dní... bolo to dávnejšie, no odvtedy so sebou neviem žiť... som hlúpa ťava, že som to spravila, viem!.. a ľutujem to. Asi v živote som takto nič neľutovala. Sama pred sebou si pripadám jak taká flandra... Nikdy by som to už za ŽIADNYCH okolností nespravila. Nenávidim sa preto... Viem že by som si mala teraz vypikať čo som si sama spravila, no už nevládzem... a nie povedať mu to nemôžem. milujem ho snáď najviac na svete.

čokoľvek poteší, každý rada... ďakujem

okoloiduciXY

viem odpúštať kadečo ale pokiaľ by šlo o neveru, nikdy v živote by som to neodpustil, zrada najvyššieho stupňa. zrejme si veľa ľudí pomyslí že dosť preháňam, ale každý máme svoje názory a zásady. dôvera musí byť alfa a omega. bol by koniec hňeď jak by mi o tom povedala.
povedz mu o tom a ber na vedomie že každý sme iný, on ti to možno odpustí. ale ručím ti za to, že čím viac budeš čakať, tým to bude horšie. aj preňho, aj pre teba..

alibi

ked som to citala vravim si ok tak to lutuje zivot ide dalej.. ale ked som si precitala, ze si s nim NADALEJ V KONTAKTE... tak prve co mi napadlo bolo, ze si zasluzis syfilis.

Leela333

aadriaanka, jedine taký, čo má nízke sebavedomie a je prehnane závislý na svojej partnerke. Chlap a vôbec človek ako taký s nejakou sebaúctou toto len tak neodpustí. Je to síce tvrdé, ale na to treba myslieť skôr a nie sa "pošmyknúť" a potom búchať hlavou o stenu, že vlastne partnera miluješ a nechceš ho stratiť.

Viktorrrrrrr

Dobre, nic mu nehovor. Zober si papier a pero a napis "podviedla som svojho priatela". Teraz zober bielitko a zmaz tuto vetu. Na tu vybielitkovanu cast znova napis "Milujem svojho priatela". Prinajhorsom pripade mu to mozes aj ukaz tu vetu ze ho milujes.

Leela333

ladyK, vtipné, takže skutočná láska sa zisťuje tak, že chlapa podvedieš a ak ti odpustí, je to ten pravý? Zaujímavé.

aadriaanka

Nikdy nehovor nikdy :) Budeš sa musieť naučiť s tým žiť keď už si sa tak raz rozhodla. Bolo to aspoň lepšie než s tým súčasným?

monika662

ladyK
myslím,že by to zničilo náš vzťah... minimálne dôveru v ňom.

aadriaanka
hje, ja viem.. avšak bola som preč dlhšie, išla som do zahraničia za iným účelom. som s ním v kontakte, vie že je koniec, aj že milujem inú osobu a nikdy by som ju nemenila...

aadriaanka

To si odcestovala a bola s úplne cudzím chlapom? Uff tak to je sila...Si s tým chlapom v kontakte ako sa k tomu stavia on?