Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boli ma hlava...

Costym

Čo moze znamenat narazova pulzujuca bolest hlavy ???? Trapi ma uz asi tyzden, z ničoho nič ma to prepadne, pulzuje mi bolest v čele, po bokoch hlavy, raz silnejšie, potom slabšie, akoby to niekto riadil...ked napr.prudko vstanem, alebo sa zohnem, tak sa to zhorši, zrazu to prejde a pohoda, ja tu bolest prirovnavam k tomu, akoby mi v hlave bilo srdce,ale bolestivo....
Moze ist o stres ktoreho mam teraz požehnane ??? Alebo je to zapal??? Dost ma to prekvspuje,nikdy som nic take nemala..mam 24 rokov

MasterFilier

Ahojte aj ja mam taky problem a mám tiež nízky vek a boli ma hlava už dve dni ale na prvý deň ma bolela no normálne ale teraz ma boli tiež ale už nie tak ako včera

Lilianka2005

Ahojte mna boli hlava v jednom kuse ,uplne každy jeden den .Neviete čo mam robiť už sme boli aj u lekara a nič že vraj je všetko v poriadku ale mna boli vži hlava a neviem čo mam robit a mam len 11 rokov PORADTE MI PROSIIIM.

fotograficki

Ahojte. :) Už asi cca 4-5 dní ma bolí hlava. Ani tabletky mi nepomáhajú. Mám 13 rokov. Bolí ba vtedy, keď pozerám rovno a v okamihu sa pozriem do nejakej strany, ale hlavou nehýbem. Je to strašná bolesť. Prosím pomôžte a napíšte na môj e-mail - matusiaksemato@gmail.com . ĎAKUJEM . :)

Petrik0099

Mna obcas pobolievala hlava po veceroch. 2 mesiaca ma neurolog vlačil po nejakich vysetreniach všetky ukazovali že mi nič neni a až na koniec som šla na magneticku rezonanciu a zistili mi nador na mozgu takže bolest hlavy neni sranda .mimochodom mam len 14 rokov

saši

ahojte mam 12 rokov a velmi ma boli hlava minimale mesiac a pol mam strašne bolesti , ani niekedy mi ani tabletky nepomohli aj niekedy v noci som mala bolesti , povedala som to mame a objednala ma na masaž a pomohla mi velmi skuste ta aj vy viem ako to je ked vas boli hlava ja som pomali mesiac nebola v svojej koži potom som išla ku doktorke nech ma niekde pošle na nejake vyšetrenie a poslala ma na krčne,nosne a na neurologiu skuste to možno že vam to pomože

Brani

Prosǐm vas pomozte mi asi 4dni ma vkuse boli hlava v zadnej casti a pri spankoch mam strach prosim vas piste mi na mail melmaclp@gmail.com