Boli ma hlava...

somnatomakov

aj moju spoluziacku bolievala hlava a naj prv jej doktory tiez hovori ze je vsetko okk ale raz isla na kontlolu a zistilo sa ze ma zapal mozgovych blan !!! no a ja sa teraz bojim ci to nemam aj ja !!!!

...

Ahoj, musíš ísť k lekarovi ten ti povie presnu diagnozu ak nie najdi si druheho. A chod na kompletne vysetrenie. A mozes mat vysoky ocny tlak. Treba ist na usne, ocne , a aj k zubarovi daj vediet papa a daj si paralen je lepsi nez IBALGIN 200 ALEBO 400.

Sklamana

Ahojte ..... Už 2 mesiace ma bolí hlava , skoro každy deň , bola som už aj na neurologii , aj na očnom , a povedali že je všetko v poriatku ....ale mne sa to nezda , ešte vždy pocitujem bolesti hlavy , strasne sa bojim c o so ,mnou bude :-(((((((

tak to je

no neviem, aduliena, ci by nebolo najlepsie zajst za lekarom. ked pises, ze lieky nezabrali a bolest trvala viac dni. skus si odpocinut, uvolnit sa, mozno by pomohol spanok. zmiernit bolest mozu aj obklady na hlavu.
a ked pises, ze bolest sa netyka len hlavy, ale aj oci, usi, bolest moze byt odrazom niecoho uplne ineho. napriklad silnejsi prievan, zapal ucha, problem s ocami a x inych. ak bolest opat do par dni neprejde urcite vyhladaj lekara.

aduliena

Ahojte,
Minulý týždeň ma 4 dni a 3 noci v kuse bolela hlava, už som sa zobudila s bolesťou. Tabletky nepomáhali.
Dnes ma opäť začala tak isto bolieť hlava a bojím sa, že to opäť bude trvať tak dlho. Bolí ma čelo, oči a zátylok, niekedy celá pravá strana, oko, ucho.
Nemáte nejaký recept, čo by pomohol? Vopred vďaka.

adrej pn

Zdravim mam podobny problem... asi tyzden ma bolela hlava siel som lekarovi a ten ma poslal na CT tam my nic nezistili akurat ze mam zvacsene dutiny v mozgu...? mohla by pomoc Akupunktura?

ivca128

vyskusaj ist ortopedovi mozes to mat aj chrbtice citala som ze ak mas posunuty stavec alebo je tam nieco o par milimetrov posunute tak ti moze byt z toho az tak zle ze budes mat zavrate a citit ako na odpadnutie tak mozno to je tak