23 a stále panna - ako to vnímajú muži

Laara

Lost, prosim ta, mohol by si mi objasnit to s tou pricetnostou a triezvostou chlapov? co sem pleties starostlivost matky o deti? to si nebodaj myslis, ze ak je niekto poctivka, teda panna povedzme do 30tky tak bude automaticky ta najlepsia matka pre tvoje deti?

zena v 24 rokoch uz davno nie je dieta a jej reprodukcne schopnosti su vtedy uplne top..cize zhruba v tomto veku sa odporuca otehotniet..nie v 35 ako je to moderne teraz..tym nechcem moralizovat, kto ma mat kedy dieta..sama mam 27 a na dieta zatial nepomyslam..chcem len povedat, ze niekto na dieta nebude pripraveny nikdy a niekto moze byt dobrou matkou aj v dvadsiatke..a to ci dobrou matkou bude/nebude absolutne nesuvisi so zaciatkom pohlavneho zivota, ci jeho intenzitou :D

lost

97Lenka17
tak tomu ver ze sa najdu aj taki :P
a to nielen v tejto konkretnej otazke/problematike ale aj celkovo..
ziadny triezvy a pricetny muz nechce aby sa o jeho deti starala neschopna matka co nevie co chce a vlastne este ani nevyspela :D deti do ruk detom proste nepatria..

lost

angela85

preco by to malo byt tazke ?
preco by mal clovek hovorit, to co chcu ludia pocut ? :D
preco by som sa mal znizovat na uroven nejakych amaterov ?
maximalne chapem ako to myslis, ale trochu hrdosti nezaskodi :P a mozno aj trochu sebavedomia, i ked neviem ktore slovo je psravnejsie.
Ale jednoducho - "verim" a "drzim" sa svojho slova/pocitov taktiky.
A tak mozem povedat, cokolvek co chcem :) napr. ja som na tom "rovnako" a to mam 24.. a ? :)
nikto sa ma to v realite nepyta :D ale ak hej, tak by som nemal problem odpovedat.
a to co by si opytovatel myslel, je uz len a len jeho problem.

Alebo inak:
ak bude mat 98% ludi AIDS, tak tiez ho dostanem, aby som zapadol? ;)

a to mi ver ze som velmi hanblivy clovek :D alebo bol som? to neviem.. ale podla mna je to len a len v hlave :)

97Lenka17

ahoj, keď už na to raz príde tak sa to stane, a niektorí sú takí, že sú radi, že majú podstivú priateľku :)

angela85

inak to mas pravdu, ze povedat to niekomu, ze este v tomto veku si panna, je dost tazke, ani neviem ci som to volakedy niekomu vazne povedala, myslim este pred tym, no okrem mojho priatela, tento musel vediet, kedze sa stal tym prvym. dokonca ani teraz neviem nikomu priznat, ze moj priatel bol moj prvy. moja mama to tusila, nikdy som jej to nepotvrdila, a jednej priatelke som to povedala, uz ked som ten prvy krat mala za sebou

Vara

Ono nie je problem najst niekoho na sex. Vzdy sa totiz niekto najde, len ked baba nema na to zaludok, len tak sa s niekym vyspat, ze uz to chce mat za sebou, alebo ma jednoducho chut na to a ked este nevies najst nikoho ani s kym by si chodila tak je to problem. Podla mna to moc normalne nie je ze v takomto veku baba nema ake take skusenosti, ci uz so sexom,alebo so vztahom.Len ked jednoducho sa nikto doteraz nenasiel,alebo aj nasiel, len nevyhovoval, tak treba len cakat a skusit sa tym netrapit. Ak ti teda chyba sex a mas moznost si len tak nezavazne uzit preco nie :) ak vsak chces cakat na niekoho s kym budes chodit tak pockaj je to len na tebe. Ale urcite to nie je dobre na psychiku v takomto veku. Ja baby spadam tiez do tejto kategorie :) nieco som uz zazila ale to sa urcite neda nazvat normalnym sexom, aky ma byt. Chcela som to vsak vyskusat a v podstate som z toho ani nic nemala, mozno len troska vzrusenia, a potom zasa nervy, ze radsej by som mala vztah a vsetko co k tomu patri :).Ja som sa uz aj v mladsom veku hanbila, za to, ze nemam skusenosti a tym som potencionalnych zaujemcov vzdy odsunula nabok, mozno by im to nevadilo, mozno hej, ale to neviem, pretoze som sa to vzdy snazila uhrat na kamaratsku stranu.A roky pribudali a tymto postojom som bohuzial nemala este ziaden vztah. Dokonca som pred nedavnom tak poslala preč jedneho super chalana. Nepovedala som mu co je vo veci, preco s nim nechcem byt. A pritom chcem. Len som to zahrala na nezaujem,a sproste vyhovorky. Jednoducho som sa hanbila, ze ked pride na reci ohladom vztahov atd. ze sa strapnim. To urcite nie je chovanie dospeleho cloveka hanbit sa za seba, ale povedzme si pravdu, tiez nie je uplne dospele nemat v tomto veku este ziadneho partnera a iba obycajne flirtky, co dneska maju aj 15 rocni.

Tak len tak na odlahcenie moj pribeh z tejto oblasti zivota. Nie si sama, neboj. A sranda je, ze toto nedokazem povedat ani kamosom, lež sa vykecavat len tu :)

allen

Laara
no tak to nie je moj pripad, ide o to, ze ja som nikdy ani vazny vztah nemala, nie som ani katolik, som ateista, ani nechcem cakat do svadby, ani nic podobne, len som proste nikdy nestretla nikoho, koho by som mala rada a nemohla by som mat sex bez toho, aby som niekoho lubila a verila mu, no tak mozno som naivna,mozno chyba je aj v tom, ze ked som bola mladsia nebol o mna taky zaujem, no po par zmenach v mojom zivote o mna zaujem je, no mne sa nikto nepaci a to vobec nehovorim o vyzore, ten nie je pre mna najdolezitejsi, skor sa mi nikto nepaci ako osobnost, neviem mozno je chyba niekde vo mne

angela85

olivienka- v istom veku som aj ja bola taka
Taanniiaa- niekde som citala, ze niektore zeny maju pannensku blanu dost pevnu, a neda sa pretrhnut, v takom pripade, to treba riesit s gynekologom www.puberta.sk
ja som o panenstvo prisla v 23, s tym, s ktorym to vyzera uz navdy, teraz mam 27.
u mna to bolo tak, ze na strednej som nechcela sex kvoli tomu, lebo som sa bala, ze otehotniem, nechcela som sklamat rodicov. potom neskor som sa uz bala, ze som stara panna, tak som hladala na to toho praveho, ale vacsinou tych co som stretla chceli po mne sex uz po prvej, druhej ci tretej schodzke. ale nakoniec sa nasiel ten pravy, ktory pockal a naozaj ho doteraz milujem tak ako on mna.

prispievajuc

A ako teda vy zeny vnimate muzov, ktory napr v 25 este nemali ziadny sex so zenou??? Tiez by ste to brali takto pozitivne?? Mame sa toho zbavit cim skôr?

Katkaaa

praveze sa vykasli na akukolvek hanbu! ja mam 25 a lutujem, fakt ti poviem,ze lutujem, ze proste niesom panna, hej v 25. Akoze,vies, nieje prijemny pocit citit sa ako k...a,len preto,ze som mala parkrat nejakeho priatela. Nestoji to za to striedat chlapov "az" kym sa nenaskytne niekto pravy. Hej,a aj som sa podkla o svoju hlupu hlavu a neskryvam sa pred tym,lebo v tom case bola fakt hlupa a lutujem to a dufam, ze raz sa z toho "vyliecim". A este nieco.Som rada,ze som dosla k takemuto poznaniu. DRz sa...............
........................................