Roaccutane - Aknenormin - Curacné - liečba akné

nonacne

Tabletky na akné - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

nata24

Skúste dotykovú kyslíkovú infúziu, akné sa krásne začne hojiť už po prvom raze do 24hod sú vidieľne menšie zápaly... Prečo zaťažovať celé telo liekmi , keď sa to dá riešiť len na tvári? 4P Medical s.r.o

Zuzu45

Tak už som bola u kožnej, povedala mi že som prišla v najvyšší čas, aj keď to nieje ako predtým ale pomaly by sa to dostalo do toho istého štádia cca dva mesiace, povedala mi že je lepšie začať liečbu isotretoinom hneď kedže je zima a nieje to v štádiu ako prvý krát kde som musela po liečbe vsemožne odstraňovať jazvy. Dala mi tabletky isotretoin actavis. Ohľadom dĺžky liečby , kedže ju absolvujem druhý krát a nieje to až také rozsiahle (myslím cisty niesú až také veľké) povedala že možno bude stačiť tri mesiace. Podľa odozvy . Dúfam že som pomohla

Zuzu45

Ja som brala roaccutane aj aknenormin (kozna mi predpisala dakedy jeden inokedy druhy aj ked je to to iste ) Kuru som uzivala pol roka. Moja tvar sa krasne vycistila ale nebolo to hned na zaciatku liecby skor ku koncu a po douzivani som mala plet ako babatko. Ludia co ma poznali nechceli verit ze som to ja a naopak ludia co ma spoznali mi pochvalovali kvalitu pleti a nechceli mi verit ze moja plet bola niekedy problemova. Momentalne je to treti rok co som skoncila liecbu a akne sa znovu objavuje, spociatku nenapadne malicke vyrazky co nestoja ani za rec a teraz zapalene cysticke akne - velmi bolave :( takze moje kroky opat povedu ku koznej lebo masticky mi nepomahaju vidim to na opatovnu liecbu. Zarazilo ma co tu jedna z vas pise ze opatovne poistovna liecbu nepreplaca??? Vie niekto ci je to skutocne tak? Dakujem

89sani

Užívala som aknenormin pól roka vsetko bolo dobré mala som čistú pleť, ale asi po 5 mesiacoch sa mi opäť vrátilo tak som šla ku kožnej ta mi to predpísala znova. Ale to som už brala 10mg nie 20. Opäť som mala čistú pleť, v lete som to prestala brať a teraz opäť po 4 mesiacoch sa mi opäť vrátilo do toho istého stavu ako to bolo úplne na začiatku. Neviem čo mam robiť prosím poraďte mi.

Maja, Žilina

Ahojte, ja užívam curacné a som nadmieru spokojná. Už po prvom mesiaci sa mi pleť výrazne zlepšila. Dodalo mi to sebavedomie. Jediné vedľajšie účinky čo mám sú suchšie pery, ale výborný je balzam z Lidl - Cien classic (tmavo modrý), predávajú ho v balení po 3 ks za pár €. Takže ani neviem, že sa mi pery vysušujú, dobre ich premastí. Mám ho vždy po ruke. Na pleť používam z lekárne - Excipial U LIPOLOTIO, stojí okolo 5 €, ale dlho vydrží, lebo stačí naozaj malé množstvo naniesť na pleť. Skvelý krém na vysušenú pokožku nielen na pleť, ale aj na telo. Len vrelo odporúčam.
Nebanujem ani to, že s liečbou som začala po dohode s kožnou lekárkou na leto, čo sa neodporúča, pretože sa človek nemôže vystavovať intenzívnemu slnečnému žiareniu. Ale je to ok. Nevadí mi, že sa nevypekám pri 34 st. na slnku. Prežijem to. ;-)