Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

Leela333

A kde podľa teba tvrdím, že to bol jediný dôvod? Len sa divím, že práve toto bola pre teba posledná kvapka.

Kaylah

A zasa tu niekto nieco obracia naopak. Kde som napisala ze to bol jediny dovod?? povedala som posledna kvapka na to ostatne!! Omg niektorym ludom neulahodis ani keby si sa rozkrajal, typicke slovensko! uz nemam co dodat, jedine zopakujem to co som prave napisala slecne-pani xxy, ze nie, nehladujem a na rozdiel od anorekticiek, ja jem a cvicim, ale radsej idem, lebo niektorym bude v zaludku aj to, ze jem a pritom chudnem. Ale baby, aj to sa da!! :))) pekny vikend! :)

Leela333

Toto nie :-D

Maoam ti dobre dala, tiež mi to napadlo a napriek tomu si, citujem: "prečítaš radu len od nej" :-D

A ten dôvod rozchodu, no nekomentujem. Toľko podstatnejších dôvodov na rozchod si mala a teba dožralo práve toto...

Kaylah

hej rozišla a k prevapeniu, bola som to ja. lebo to čo povedal naposledy, to ma dojalo. vraj keby mu niekto dal 50 000 za to, že dostane byvalu naspat, urobil by to, aby sme si postavili dom potom. chapete?? nechcela som sem uz prispievat o nom, ale na vyjasnenie - dovod rozchodu bola tato posledná kvapka. to by normálny chlap podľa mňa nepovedal!

Maoam - toto bola u mňa to posledné

Maoam

daj mi odkaz na ten prispevok, som v miernej casovej tiesni

no tak mamickin maznacik, zijuc doma u rodicov vo veku 28r., ktory si vkuse pozeral P-cko sediac vedla priatelky, o 21h dostal do detskej izby naservirovany chlebik so salamkou a kakaVko nie je veru ziadne terno

toho psychologa ti odporucam tak ci tak - inak zasa spadnes do dacoho podobneho alebo ineho, ale zasa to bude peklo

Kaylah

Robim to pre seba a len pre seba, ale bonus je to, ze on ma uvidi a potom moze lutovat. Ja som sa s niekym zoznamila, sme ale zatial len kamarati a minule nas videl spolu v meste, mala si vidiet tu tvar. Mala som taky pocit satisfakcie ako nikdy. Strasne ho urcite stve aj to, ze som si zmenila cislo. precitaj si dolu dovod, ktory bol poslednou kvapkou...