Pokaslal som to

Príspevok v téme: Pokaslal som to
silver333

skratim to, bol som s priatelkou 4 roky, poslednu dobu sme sa hadali, obaja sme sa trocha zmenili asi, problemy nastali aj v sexe, ona sa stale na nieco vyhovarala, ja som potom uz aj stratil chut, potom mi vycitala ze sa nesnazim, povykrikovala mi nejake veci a ja som jej nasledne povedal ze sex s nou ma uz ani nebavi, na co sa urazila, po nejakom case som zistil ze ma podviedla den po tejto hadke, samozrejme som jej to vtedy povedal v nervoch, ale aj tak viem ze hlupa otazka a ze to mam vediet ja, ma vobec cenu zlepovat este takyto vztah ?

Slecna A.

2bodka, tiez celkom nesuhlasim s tvojou prvou vetou. Nic nie je automaticke, ani vztahy nemozu byt automaticky pekne a bezproblemove. Ani tvoj partner ci partnerka nebude automaticky vzdy len dobra...Denne nasu naladu ovplyvnuje tisic veci, nemas kazdy den chut byt vesela/vesely, nemas kazdy den chut preberat partnerove problemy a podobne...Na vztahu treba pracovat stale, lebo ked cosi zanedbas, nabali sa to potom do tisic veci a mozes to akurat tak "zahodit"...
Silver, je len na tebe co urobis. Pohovorte si o tom, kde nastala chyba, ale uprimne....ludia casto aj pred partnerom, s ktorym spia nevedia priznat, co sa im paci a co nie...Co je strasne podla mna. Spim s niekym a neviem mu ani povedat, co sa mi v sexe paci a co nie....brrrr. Ci uz neveru odpustis je len na tebe, ale podla mna to uz nema bohuzial buducnost

lea128

Ziaden vztah, nie je dokonaly, keby bol, tak by nas ani nebavil. v kazdom vztahu nastane po rokoch kriza. Kto nezazil dlhy vztah, nemal by to tu ani komentovat potom. Dolezite je to, ako velmi to chcete dat obaja dokopy. Ak to nie je vsak len kriza, ale dlhodoby problem, moze to dopadnut koncom. My nepozname vas dvoch osobne, preto na fore je dost problem takyto vztah objektivne posudit. Je dolezite vediet, aky ten vztah cely bol, odkedy trvaju tie hadky, ako viete tolerovat to, ako ste sa zmenili. A preco vlastne mate problem v sexe. Sex aspon podla mna je vo vztahu velmi dolezity, a urcite je dobre porozpravat sa o tom, kde je chyba. AK pridete nato, ze hlavny problem je v tom, ze vyprchala z vasho vztahu laska a viete si perdstavit ze budete mat inych partnerov pri sebe, tak to fakt radsej nechajte tak... Ale urcite sa o tom porozpravajte, rozhovor o tom, ako si to predstavuje ten druhy a co sa mu nepaci,je klucova vec v kazdom vztahu. Ja som vzdy chcela zmenit najprv seba, svoje chyby a tym padom sa zmenil aj moj partner, lebo videl zmenu u mna...

Agnes999

2bodka vobec nesuhlasim s tvojou vetou "Ked je treba vztah "zlepsovat" tak to nema zmysel". Ono je tak jednoduche cakat, ze vztah sa bude udrziavat sam, ja pren nemusim nic urobit a ak sa vyskytnu nejake problemy, tak bye bye, ja si najdem zase bezproblemovy vztah. a takto stale dokolecka. clovek s takymto zmyslanim nikdy ziaden vztah nevybuduje a nikdy mu nic nevydrzi.

Urobili ste obaja chyby, hadzat vinu len na jedneho alebo len na druheho nema zmysel, obaja ste sa spravali dost sprosto. Zalezi teraz na tom, ci sa vobec este mate radi a ci vobec chcete na vztahu pracovat a zlepsovat ho. Je tak jednoduche hodit vsetko za hlavu a zacinat niekde inde odznova! Ale aj do toho noveho vztahu pridu skor ci neskor problemy! Ak ste mali inak pekny vztah a len v poslednej dobe sa to nejak zhorsilo, tak ja by som to nevzdavala. Idealne je porozpravat sa, povedat si, co tomu druhemu ublizuje, co mu vadi, ale bez emocii, snazit sa pochopit jeden druheho a pracovat na sebe.

vinea

Tak všetko sa dá, keď sa chce a je vôľa oboch zúčastnených.
Dosť by napovedalo, koľko máte vlastne rokov. Inak k týmto veciam pristupujú úplne mladí ľudia, potom zas ľudia v strednom veku a zas starší..
Na človeka vplýva veľa vonkajších no aj vnútorných faktorov a neraz sa práve "ventilujeme" na tých, čo sú k nám najbližšie, alebo ktorých máme najradšej
Ty si sám pre seba odpovedz, či to má ešte pre Teba cenu "zabojovať" ak je vôbec o čo, sprav si taký ten sumár dobrého/zlého...pozitíva/negatíva atd atd....predsa len, 4r nie sú 4 dni či týždne atd. S triezvou hlavou v tichosti podumkaj nad tým, či to má ešte zmysel, či je tam vôbec láska alebo už len zvyk, že ste spolu, či je viac toho čo Vás spája alebo rozdeľuje..
Ale deň po hádke čo urobila, hm, zvláštny a hlavne nevyspelý spôsob "pomsty" odplaty ventilovania sa.. Je to na Tebe...ak sa rozhodneš zabojovať, zabojuj, ak uznáš, že není o čo bojovať, tak radšej uhni z kratšej cesty, než neskôr ľutovať, keď Vás už budú spájať aj iné "okolnosti" (manželstvo deti majetky atd atd)

silver333

okej dal som blby nazov temy, pokaslali sme to obaja a ona tomu dala ubohu bodku, mate asi pravdu, treba sa zmierit s rozchodom

2bodka

Ked je treba vztah "zlepsovat" tak to nema zmysel. Vztah by mal byt pekny automaticky aj ked su problemy, ci uz existencne, alebo malicherne.
Ocividne ste obaja uz sebou presyteni.