Nezmyselné predsudky

Príspevok v téme: Nezmyselné predsudky
8saskia8

včera som sa dosť nepríjemne pochytila s priateľom. pozerali sme po dlhom čase video zo stužkovej na ktorej bol aj on. a príliš často som spomínala môjho bývalo - terajšieho spolužiaka. on sa nahneval, a povedal, že toho ma už dosť, že ho neznáša,že je to totálny idiot a už ho s nim nenam otravovať. Ja so spolužiakom veľmi dobre vychádzam, smejeme sa , zabávame sa, robíme hluposti. on si zo seba dokáže spraviť srandu, nehanbí sa, je za každú srandu. zas naopak môj priateľ to nedokáže, nie je za všetko, stále všetko vymýšľam iba ja. ale ľúbi ma aj ja jeho. Môj spolužiak je taký , že každý deň iná žena. ale ku mne sa správa super. proste ako slušný chalan.. vie mi poradiť a má v celku objektívne názory,..zas môj priateľ všetko ofrfle, protí všetkým niečo má, mojim spolužiakom , priateľom, ľudom mne blízkym, proti susedom. ľuďom čo zvidenia poznáme obaja..ale on ich vôbec nepozná, včera som mu povedala, že ma nevlastní, tak sa podľa toho aj správa. ale obliekol sa buchol s dverami a odišiel preč. už toho mám dosť ako mu to vysvetliť že jeho názory su proti mne? že s nimi nesuhlasim? vyjadrite názor prosím.