rozstiepene konceky vlasov

bee_1

skus aplikovat 2 krat do tyzdna na konceky vlasov olivovy olej alebo kokosovy olej pomaha to ale ak by ti ani to nepomohlo skus sampon alebo masku revalid najdes ho lacno cez tutuo sttranku -odkaz odstránený-
teda notino.sk

marusa

caute.raz som v reklame videla nejaku kefu,ale skor sa to podobalo na zehlicku na vlasy,ktora striha konceky poskodenych vlasov.krasa vlasov spociva v tom,ze pramienok vlasov sa da do tych kliestov,prejde sa s kliestami po tom pramienku vlasov a odstrani to rozstiepene konceky.zrejme ta kefa alebo co je to zac ma vysoku citlivost a ked pociti zniceny koncek vlasu tak presne v tej casti ho odstrihne...nikde to vsak nemozem zohnat.v tv to slo asi pred dvoma rokmi...neviete poradit?diky moc

vcielka

asi tie pokazene konceky len osrtihat,niekde som citala ze vlasy narastu asi 1cm za mesiac.pokazene prec a ostatné konceky preolejovat,dostat aj v avone volaky olejcek a mizno aj v lekarni,mozu byt len po zime take vysusene a kadernicka ti nic neporadila?

miskaaa

a skus zistit pricinu, preco sa ti stiepia. Nefenuj si ich a asi ti budu chybat nejake vitaminy a mineraly, napr. zinok. a preto ti pomaly rastu...

evilbunny

ja mam tiez tento proble. mne sa stiepia i ked mam teraz vlasy kratke- dala som si ich ostrihat lebo som myslela ze to je tym ze su dlhe a vysilene:/ pocula som ze je na to dobry detsky olejcek ale neskusala som to.

saška

kylie 1 :to je dost podstatny problem .... lenze mne nerastu rychlo valsy .... takze to vyzera tak ze viac ostriham ako narastie a nakoniec ostnem holohlava