Vysadenie psychiatrickych liekov - svojvolne

[zruseny22]

Mimulus, mysli si co chces..

A presne tak ako napisala Maoam.. vystihla to..nejako sa mi to uz "nechce" rozoberat..

Ukoncujem tuto temu, nakolko lieky su uz "poriesene", budu sa riesit..

Majte sa.

Maoam

Cry, tak vies, ludia maju svoje povinnosti, pracu..Nemoze kazdy sediet od rana do noci na nete a nonstop byt k dispozicii.

Neviem, ci si cakala, ze ta pochvali a pohladka po hlave, prepac uprimnost.

Fakt, ze ta opät objednala uz na buduci utorok vsak svedci o tom, ze pochopila tvoj stav a ujala sa ta a ide sa to riesit = pozitivny facit.

[zruseny22]

Ahojte.
Idem od novej psychiatricky, mam zmiesane pocity..tiez na mna najprv nakricala, trochu poponizovala.. tak som si poplakala.. tiez spominala nemocnicu.. v utorok mam prist znova, musime poriesit nejake veci..
Asi si tu aj tak pisem sama so sebou.. ja len pre tych, co chceli echo.
Majte sa.

[zruseny22]

Dobre ranko,
Tak ja uz sedimm vo vlaku. Trochu sa k tej psychiatricke bojim, neviem preco, ale snad to dobre dopadne.
Idem sa ucit, nech sa vo vlaku neunudim..A potom si budem chodit po obchodakoch:)

[zruseny22]

Ahojte,
len vám chcem povedať, že sa stále učím, ale teraz som si dala prestávku, musím sa ísť ešte osprchovať... dnes si nebudem dávať ani tbl. na spanie, chcem sa učiť.

Ale prišla som vám hlavne povedať, že mi psychiatrička poslala sms, že ona mi moju kartu nedá, ale tá nová psychiatrička ju má sama požiadať- aj to jej dá po požiadaní len výpis zo zdravot. dokumentácie. Takže aspoň tam nemusím chodiť.. Takto to poviem novej psychiatričke, že si má požiadať sama o výpis z mojej karty. Pre mňa lepšie.

Majte sa a držte sa.