Spravit to ci nie?

Príspevok v téme: Spravit to ci nie?
yahh91

mam jednu dilemu.. som mlady,celkom dobre vyzerajuci student,avsak potrebujem financne prostriedky..ale prejdem k veci..vcera mi jeden 30 rocny gay navrhol odmenu 700 EUR za sex, co by sa mi velmi zislo..avsak som heterosexualne orientovany a z takychto veci mi je zle,ale myslim ze by som to mohol prezit nie? len bojim sa jednej veci.. a to je psychika..myslite ze by som sa mohol z toho psychicky zlozit alebo by to malo potom nejaky dopad na moju psychiku? na druhej strane nechcem mat pre tie peniaze teraz nočne mory kazdy den..dakujem za kazdu radu ..

vebe

Peniaze minies, ale psychika zostane. Nemusi sa to ani nikto z tvojo okolia dozvediet, napriek tomu nevies co to s tebou urobi a ci to budes schopny len tak hodit za hlavu. Toto su veci toho typu, ze najtazsie je to urobit prvy krat, potom to moze byt sice lahsie a vidina penazi laka, lenze v hlave to zostava, moze sa stat, ze sa zacnes sam seba nenavidiet. Radsej to nerob.

stonka

Na toto musím reagovať! Nezabudnite prosím na Jara Slávika, aj on bol mladý a potreboval peniaze. Psychika prežije, veď aj on je "vraj" hetero a pozri ako nič- žije si a má prachy.
A možno aj ty budeš raz slávny!

kasandra

Fúúúj, nerob to, za tie peniaze to nestojí. Budeš to mať v hlave celý život a bude ťa to zožeriať. Taký hnus!
Ak by si sa predsa len rozhodol, že áno, tak bacha, nech si ťa nenatočí a o pár rokov sa budeš hanbiť ako J.Slávik :D

samanthas

Určite to nerob, žiadne peniaze za to nestoja. Za to ako sa potom budeš cítiť, hanbiť, a vyčítať si to snáď až do konca života. Hlavne keď si hetero, ako píšeš.