Nevladzem uz

Príspevok v téme: Nevladzem uz
zuzana87

Ahojte aj tak viem,ze mi uz nikto nepomoze ale ja uz nevladzem dalej zit bez ludi,som sama ako prst rodinu nemam frajera nemam len takeho na sex raz za cas:Dkamosou vobec nie nikto ma nezavola von ked ja napisem nikto nema cas citim sa totalne sama chodim von obcas aj sama lebo by som nevydrzala sediet doma mam uspesneho brata ktory ma neznasa ako fakt ani jedneho cloveka nemam co by ma mal rad strasne sa citim prazdna ze nikto so mnuo nezdiela ten moj zivot ktory mi trva vecne najhorsi pocit v zivote,kto nieco podobne preziva mohol by mi napisat

jogo78

Asi by pomohla nejake zamestnanie,ak sa da uz.Neviem kolko mate rokov.Novy kolektyv,novy ludia,novy kamarati.Zakeho mesta pochadzate?Ja z Trnavy.

Magy

zuzka, ono by to chcelo prestat fnukat a hladat priciny vsade naokolo a zacat na sebe makat! ;)
ale to by sme chceli privela, vsak?

phrafineria

kúp si psa.

mne napriklad vyhovuje vela sukromia a nikdy mi nechýbali obzvlášt povrchné priatelstvá.práve naopak len by ma zničili.

ak ti to chýba tak chod medzi ludi,sú ludia ktorý nepotrebuju vela priatelov, možno aj ty si ten typ,aj na nete si možeš nájst priatelku pokial ti to chýba.

a čo sa trápiš si zdravá,máš vela volného času k nikomu sa nemusiš prisposobovat, využi to na rozvoj seba, možeš sa zapísat možno aj na nejaký kurz jazyka, alebo iné čo ta zaujima a tam stretnut spriaznenú dušu.

zuzana87

vobec sme sa nepoznali len v bare,dost pije ma odveci rodinu vkuse je s kamosmi:Dma v riti cely svet no co ti poviem este asi by som ho mala totalne vypustit z hlavy lenze mu zavidim dobry zivot nenudi sa a stale sa zabava

zuzana87

To bolo len 2krat a som sa namotala nanho no:(ja som taka ze uverim kazdemu a co mam zit bez sexu?sak to sa neda a pili sme tak som si uzila bolo mi jedno v danej chvili len teraz ma serie ze sa mi neozyva nevies preco??