Spravanie zeny po rozchode

Príspevok v téme: Spravanie zeny po rozchode
unknown89

zdravim .. tato otazka je skor smerovana na zenske pohlavie ...

S priatelkou som bol cca 3 mesiace ... je tomu asi tak 5 mesiacov co sme sa rozisli ... rozisli sme sa hlavne koli mne .. robil som chyby .. nespraval som sa k nej pekne, nevazil som si ju , klamal som jej ...ale tu v podstate nejde o to ... vcera som jej pisal po dlhej dobe za vsetko som sa jej uz milion krat ospravedlnil z hlbokeho srdca som vsetko olutoval .. uplne som sa zhodil ako chclap .. ale potreboval som to .. myslim na nu kazdy den ... a velmi ma to trapi .. pisal som jej ako ju mam rad , ako ma vsetko trapi co som jej spachal ... ale ona je strasne zla, hnsuna, arogantna ... napisala mi ze ju uz nezaujimam ze som jej ukradnuty .. tak preco je vlastne na mna taka hnusna ?? chcel som byt len kamarat aby sme spolu vychadzali, chcem byt s nou za dobre .. no ona o tom nechce ani pocut ... ako v takej situacii rozmysla zena ?? je na mna stale nasrata ked sa tak sprava ??

mirek

dadula tak ak sa v prvych mesiacoh choval ako pako, sa nedivim ze sa s nim rozisla, a riesit 5 mesiacov po rozchode 3 mesacny vztah je tiez od veci

mirek

nie nemam zranene ego jednou zenou maoam, akurat mam v poslednej dobe smolu ze narazam na arogantne dievky, tak si to vybijam na vas =)

Dadula56

Mikrek, prehanal si vo svojom prispevku, tak som prehanala aj ja. Pretoze tu sa nikto nerozprava o dokonalosti zien,tu sa rozpravame, ze sa on spraval nevhodne. Alebo sa snad podla teba sprava vhodne?

Dadula56

A este dodam, ze je jasne, ze sa nespravaju zeny ukazkovo, za seba mozem povedat, ze sa niekedy spravam nevhodne, ale viem sa za to ospravedlnit a nemysliet si potom, ze som sa zhodila ako tento tu. Navyse nikto netvrdil, ze sa zeny spravaju ukazkovo, tu sa vyjadrujeme ku konkretnej situacii.

Dadula56

Mirek, ano, to je zakladny kamen nerozumu,ktory nazyvas feminizmus, podporit niekoho v tom, ze neodpusta hulvatovi. Spravna zenuska by nastavila licko na preplesk a navarila svieckovu, vsak?Prajem ti, aby si taku nasiel, neboj sa, beha ich po svete dost.