Maoam - adventne okienko

Maoam

flegma, a co si mam vymyslat, ze mi je super a za noc som sa uzdravila? :D

ale mam stopku v nakupovani handier, prestalo ma to bavit, navyse vela nenosenych, kedze sa mi zmenila konfekcia, musim darovat.....ale nevadi, aspon sa mi uvolni prepchata skrina

Maoam

kabel cauko, dakujem

napis obcas daco, mozes aj na mail, hoci iba vetu-dve....myslim na teba

flegmus, xxy, piste obcas aj vy, nech to tu nevymrie a nech viem, ako sa mate :-*

kabel

caute baby, mam sa na h.vno, nemam na nic cas a uz ani chut.
maoam, drz sa a daj sa dokopy co najskor
flegma, moja kreditka asi bude mat atrofiu z nepouzivania, ziadne nakupy sa nekonaju
xxy, co mas nove?

Maoam

ahojte baby, tak to mi odlahlo flegmus :-)

baby, mam za sebou prvu zo serieurologickych OP, tak sa mam na :(, drzte palce, nech sa dako postavim na nohy, okrem toho mam terminy a este povinnosti, sa to zasa nakopilo, leto som nestihla, nejako som sa casovo zabudla v maji a zrazu je 10. september, co uz, aspon je uz chladno

kabel - zijes? ozvi sa obcas

xxy - vitaj, napis obcas nieco o sebe

baby, ja mam handier dost, idem kupovat teraz komodu (na sp. pradlo a tielka), maju v akcii, bielu
a novu skrinku do kupelne, ale s handrami koncim nateraz

flegma

baby, neblbnite, pod liecenim som mala na mysli moj akutny shopoholizmus, kedze nakupujem haraburdy, ktore vobec nepotrebujem :D

Maoam

flegma: ake liecenie? napis na mail, dik a drz sa

Blondula: no nechcem sa tu moc vychvalovat, ale ja som ti pisala, ze treba druhy a hlavne kompetentny nazor a ze najskor sa veci budu mat inak a nebude ti treba ani tu maternicu vyberat...

a vidis, inak co sa nazoru lekara tyka, je pravda, ze pri PAPIII (zapalovom) sa konizacia robi iba v ojedinelych pripadoch - tam je potrebny dokladny popis cyt. labaka, ktore väcsinou dava odporucenie + sa robia opakovane stery po liecbe a az ked je iny nalez, (horsi), robi sa PE z cervixu a konizacia nasleduje az po

s tym anatomickym problemom je to uplne logicke, stava sa, nevedela som, ze ti to robili tymto sposobom, teraz to spinenie uz chapem, zapada to do seba

takze - ako sama vidis, nie je na skodu zbehnut za inym lekarom, ono vyberat hned organ, ktory je OK, navyse ti odstranili endometrium kyretazou vratane polypov - treba brat vzdy maximalne opatrne a KRITICKY PREMYSLIET, davaj si pozor na lekarov, ktori prirychlo vyberaju skalpel....

Blondula

ahoj MAOAM...
dnes som bola konecne u ineho lekara.ten,po doslednej prehliadke a vysetreni mi oznamil,ze som v poriadku :O :O skoro ma porazilo !!!!!! teda v poriadku ako v poriadku.hned ako prve mi ocistil krcok maternice.skoncil mi menzes a este spinim a ked ho ocistil povedal,ze krcok je sice "nepekny",ale v poriadku.je neforemny,lebo mi konizaciu robili zastaralym sposobom,t.j. skalpelom a sitim ho dali dokopy a prave to sitie mi ho zdeformovalo.urobil sa mi tam taky maly hrbolcek,co sa sice da aj ambulantne odtranit,ale nejake problemy by nemal robit.co sa tyka toho neustaaleho spinenia co mam....
sam sa ma doktor spytal,ci nemam dlhu menstruaciu.samozrejme mam aj tyzden krvavu a potom spinenie este par dni.moja lekarka z toho hned robila strasne scenare a tento lekar povedal,ze ma strasne moc zosili a tym mam nejaky uzky prechod krvi pri menstruacii,ktora ostava tam vo vnutri a potom mi to sposobuje toto spinenie,lebo krv pomaly vyteka.nazorne mi to aj nakreslil :D takze ak budem mat dalsiu menstruaciu mam prist a teda mi to potom nejak rozsiri.bude to asi dost neprijemne,ale uz som krvave vysetrenia prezila,tak to nejako zvladnem :D toto mi zevraj moze robit mensie problemy v buducnosti,ale je to nejaka rutinna zalezitost :D ja som normalne skoro odpadla ,ked sme debatovali spolu co vsetko som zazila a co mi robili a nerobili.on chce silou mocou vidiet histologiu z knipsu a aj z tych operacii,co davali tiez na histologiu vzorky,lebo nechape,preco mi pri takych vysledkoch robili konizaciu,ze je to absurdne !!! musim teraz behnut do spitala si vypytat tie kopie,ze akoze si ich moja lekarka musi zalozit do papierov,ze som ich stratila,snad mi ich daju :D vysledky z cytologie budu az 10 septembra,tak snad to bude napriek vsetkemu v poriadku a potom budeme sa bavit o tych castejsich vytokoch a inych veciach :D
takze ak hladate dobreho a laskaveho gynekologa,ktory vam povie vsetko aj co sa zabudnete spytat,odborne vas vysetri a da vam aj podrobnu prednasku,odporucam Mudr.Stefana Basku v Banovciach n/Bebravou :D