Maoam - adventne okienko

Maoam

a ta znama ma: psychologicku, osobneho poradcu, pravnikov asi troch, k tomu regiment pomocnikov a priatelov a este aj psychiatricku, ktora jej povedala, ze jej ziadne lieky neda, lebo jej nic nie je a najlepsou terapiou pre nu by bola PRACA A TO NA CELY DEN (ROZUMEJ PLNY UVÄZOK) ;DDDDDDDDDDDD

to som sa rehotala tyzden

Maoam

caute, od 4 h som hore ako sibnuta

dakujem baby, ste mile, ze ma chcete poslat aspon na polrocnu PN

ibaze vzdy su sikovnejsi druhi, napr. znama (inak uplne fit) si pravidelne chodi oddychnut pred a po dovolenke na PN, cim si predlzi dovolenky rocne o par tyzdnov a staci, ze ju boli chrbat a uz je 14 dni PN a teraz dostala list od inkasso-centraly (vymahanie prachov, ktore nezaplatila), ide o nejaku trivialnu sumu a nervovo sa zrutila a je mesiac na PN a v realite si uziva cely august doma........

a v septembri zaiste pojde opät na PN, lebo chyti depresie

inak baby, ja som za toto leto sice dake handry kupila, ale v porovnani s vlanajskom je to tak 5%, asi tri topy a dve podprdy a tam to haslo, aha este jedny saty

paradox je, ze som ziadne nevynosila, ani tie z vlanajska....proste nic

bud tu bolo na skapanie, ze som dychat nemohla, alebo chlad alebo lialo alebo burky

uz sa tesim na jesen, neviem co s tymi letnymi handrami, lebo niektore sa mi na rok vo veku 35 uz asi moc hodit nebudu, iba ak na balkone alebo darujem

su nenosene :-((

ale nie je ich vela, to su len tie kriklavo-ruzove vystrely