Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maoam - adventne okienko

Maoam

som zvedava na Merkelovej ksicht, zatial je znamy iba jej statement skrz hovorcov :D (absolutne neakceptovatelne!!!!!!!) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kabel

konske maso je zdravsie ako bravcovina, takze by som to videla v pozitivnom svetle :-D
no a fuck the EU bolo aj v spravach :-DD

Maoam

akurat pri tej poslednej dramatickej teme som si okamzite spomenula na obeznych zapado a stredoeuropanov a bulimikov (OK, viem, mnohi su tazko psychiatricky chori a prezili peklo a je to iba dosledok)

a potom som si povedala, ze chvalabohu za moj plny sekretar a chladnicku aj spajzu a za strechu nad hlavou (prenajom, ale predsa len nesedim pod mostom zatial)

a ked ma rachnu oblicky, este mozem ist do nemocnice, kym inde nie je mozne dostat ziadnu lek. pomoc

Maoam

:DD

ja som prave sledovala najnovsie skandaly (ADAC), dalej diplomatka z USA, aktualne aktivna na Ukraine, ktorej tel. hovor bol odpocuvany a je na youtube a odznelo v nom 'Fuck the EU' :DDDDDDDDD, konske mäso vo vyrobkoch a primiesane k vyrobkom ako bravcova sunka a Co., v hotovych vyrobkoch ako Lasagne v supermarketoch :DDD

dalej supermoralisticki politici a zurnalisti v DE roky rokuce nechavali plynut miliony EUR na tajne konta + danove uniky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

aaaaach boze

no najsmutnejsie bolo vidiet, ako umieraju deti od hladu juhovychodne od nas :-((, to som musela prepnut, pretoze mi prislo zle a to som stihla vidiet iba dva zabery (chvalabohu su tie deti uz v nebi)

flegma

caute baby
nechodte do obchodov, same valentinske nastrahy, ja po robote hladna, som tam oplieskala prachy a prisla domov s plnou igelitkou sladkosti, kuaaa
ktora chcete co, mam snad zo vsetkeho