Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maoam - adventne okienko

Maoam

mam, chcem ho vyskusat a mna to neboli, ale asi viem celkom dobre pichat, riedim fyz. roztokom podla navodu a idem

len je to drahe jak slak, ale tak co uz...jedna injekcia s materialom a fyz. roztokom k tomu 25ecok ;D

kabel

tu je reumatologia samostatny odbor a imunopreparaty mozu pouzivat aj reumatologovia
imunologia je vlastne imunoalergologia
ozaj, ten imunor pijes stale?

Maoam

nie, proste NIE, tu je imunologia prepojena s reumatologiou a smies tam ist ked mas SLE, atd., pripadne HIV a ine veci

alergie? krcny...

poruchy bunk.imunity? kupte si preparaty (drahe, za cash), vitaminy, mineraly atd.

prosimta......

Maoam

a na tom tocia miliardy

ale dakujem za vsetky tipy

inak to Polyoxidonium je super vec, vediac to tak pred 10timi rokmi...a v case rokoch vsetkych tych septickych stavov.....ach boze....mohla som byt dnes inde

kabel

co? tam nemozes ist k imunologovi, pokial nemas zavaznu dg? tu imunologovia riesia vsetkych alergikov-od sennej nadchy cez astmu az po anafylakticke soky, plus samozrejme klasicke poruchy imunity

Maoam

ale prosimta...vsak si mi nastavila epilepsiu na dialku a nedavno som pocula o akutnom pripade, bezne 20 injekcii mesocoacinu denne, obstreky, tu? kazdych 14 dni 2ml nejakeho minianalgetika a potom je vsetko chronicke a po troch inj. ti povedia, mate narok o polroka ...:D

jasne, ze potom vsetko operuju, lebo vsetko ide do riti, klby, platnicky, ischiasy, nervy

Maoam

to hej, ale tu nemas moznost k imunologovi ani len ist, ledaze si reumatik alebo HIV poz. pacient a Co.

a nemame tie imunostimulancia, ktore mate vy...zlaty socializmus a ruska federacia :D

ale tak co uz no, som vdacna aspon za to, ze to este mate, aj ked to musim na 100% cashovat

kabel

a hadam by si nechcela vyuzivat sluzby otrasneho slovenskeho zdravotnictva, kde dochtori su bud tupci, co nic nevedia, alebo vrahovia, ako sa pise na tomto zdravotnickom fore :-D

kabel

no ved to...
lenze ked si poistena v DE, nemozes byt poistena tu, to je nevyhoda
plus to cestovanie by bola silna palka, keby si sem mala chodit kvoli dochtorom

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.