Maoam - adventne okienko

flegma

jezin, Buckovci :D postrehla som, ze zase usla, uz ani neviem, kolkatykrat a zas sa vrati a tak dookola... len uz by to nemuseli v telke davat

Maoam

embryo cau, dikes :D, toto nie je nova tema, ta tu bola zarovno s tou dlhou, kam sme pisali, nevies, preco ju vymazali? to som uz nestihla vidiet - ten dovod, daco sa tam zomlelo?

Maoam

ozaj, pozrela som tych Buckovcov, aaaaaaaaaa kopa novych deciek a Lucia zasa usla a Jano samozvany psycholog :D, akurat som si vsimla, ze jeho sebadolezitost v ustnom prejave znacne vygradovala (intonacia atd. :D)

Maoam

len musis ist o cislo vyssie, kvoli tej flisovej vystelke, takze som musela kupit 39-tky, hoci mam 38-ky chodidla, ked tam chces este narvat hrubu ponozku ;D

Maoam

:D veru a k tomu este ta drevorubacska noha! a adekvatne k tomu drevorubacske topanky a cizmy ;DD

kupila som si clogs, tie staby drevaky vpredu siroke :D a zimne, vies tie s tou teplou vystelkou z flisu

Maoam

flegma to sa ti lahko povie, viem, ze to so mnou myslis dobre, ale keby si vedela vsetky okolnosti a veci OKREM toho....:-(, no nic, ale dakujem za podporu, vsak este neumieram hadam