Maoam - adventne okienko

Maoam

flegma - nechcem babe v teme o prsiach dalej spamovat temu, uz som jej aj tak dost napisala :-), ale k tvojmu prispevku, vies co, pred par rokmi som musela brat cortizon, co v reali znamenalo ca. + 15kg ak si dobre pamätam, uz je to davno, no nic, kazdopadne sa mi nafukli na moj utly chrbat na C...nevies si predstavit, aka to bola zataz, ja som normalne chodila zhrbena (fyzioterapeut ma za to skoro vytal) a strasne ma bolel chrbat, bolo to hrozne, teraz - moja pre telo prirodzena velkost- to je ulava, ako ked ti zosnimu z chrbta 10kg pocitovo fakt

ja si to uz vobec nechcem ani predstavit, akurat mi z tej doby ostali podprdy a cumim minule na to, ze ty kks...dole obvod o 1-2cm sirsi ako teraz ale C-kosik aaaaaa

vsetko som darovala kamoske, lebo v podstate boli skoro nove alebo nove

ta vytesena, ale pre mna to bolo fakt moc, obdivujem zeny, ktore maju utly chrbat a maju prirodzene väcsie, lebo mne to vadilo, strasne, ako spac na bruchu este viac

flegma

a ja si zivo predstavujem, ako po sviatkoch natiahnem len teplaky, lebo vsetko ostatne mi bude uzke :D
nestresuj Maoam, uz si toho tolko zvladla, zvladnes aj toto, uvidis...

Maoam

cau, tak cca. uz mam orientacne info, tak vyzera to tak, ze po sviatkoch...fu aj tak stres :-(

no nic, treba brat veci ako pridu

inak si ta uz zivo predstavujem v posteli, ako pozeras rozpravky a iba ruku natahujes dolava a doprava :DDDD

Maoam

caves, chapem, plne...
ja ach - ani sa nepytaj, vcera som bola v hlavnom meste, prisla som domov neskoro

je toho vela a vyzera to tak, ze si zatial ziadne Vianoce nemam planovat, cakam na dolezitu spravu a podla nej sa musim zariadit

tak drz palce, nie je to nic prijemne

flegma

Ahoj Maoam
mam sa tak, ze uz sa neviem dockat dovolenky, uz mam vsetkeho plne zuby a potrebujem vypnut :D takze vianocne sviatky si predstavujem cely den v pyzame, s majonezovym salatom z jednej strany a kolacikmi z druhej a cely den budem z postele cumiet na rozpravky :D
a ty ako?