Ženy charizma ci svaly?

Príspevok v téme: Ženy charizma ci svaly?
trabant

caute, co myslite ze je pre zenu dolezitejsie na chlapovi ked uz ide o vaznejsi vztah, fyzicke proporcie chlapa teda ten prirodny pud pocitu bezpecia, alebo ci je chlap napriklad pekny, charizmaticky, vzdelany, nepytam sa preto ze by som nejaky vyschnuty šprt ale tak zase nemam tu klasicku chlapsku postavu

paganstorm

chlap s peknym telom je sice fajn na pohľad ale automacky ma to k nim netaha-posobia na mňa ako mačovia, s ktorymi by sa moja polofeministicka povaha nezniesla :-D nehľadam prirodny pocit bezpečia, skor naopak, potrebujem niekoho, kto ma dokaže upokojiť, ked zurim odtiahnuť z baru skor než sa pobijem :-D na krasu si nepotrpim, 40tke aj tak budete všetky plešati a s pivnym pupkom, mam rada, ked je chlap priateľsky, vtipny, vie sa zasmiať aj sam na sebe a vie sa točiť okolo domu, ked som žena z dediny :-D

Lulita

chlap nemusi mat svaly, ani byt velky ako hora...co sa týka charizmy...nemal by byt nejaky bezdmovec, chlapo pokial je zdravy a ma aspon kusok rozumu, mal by sa vediet v zivote obracat, takze ta charizma je aj v tom, ze vie tu zenu zaujat, ze sa vie o nu postarat, byt jej oporou

inak mna nejaky nafuknutí svalovci nepritahuju, pacia sa mi skor jemnejsie typy chlapov, zase nemusi mat 50 kg aj s postelou hej...ale normalny stihly chlap s dobrymi vlasmi...:)

kasandra - haha, to si mi pripomenula, ze aj ja "mam" vzdy nejakeho dedka, ktory ma platonicky miluje :D ale je to mile...

Magy

aadrianka - samozrejme ze funguju. karma se svina, vsetko vracia trojnasobne.
btw, celkom dufam, ze ti nikto neuveri.
a aj ked dokazes, ze nemas viac nickov, tak sa nikto nebude unuvat napisat ti jedno ubohe "prepac".
ja nie som skodoradostny, len aby to bolo tak kompletne, ako si to ty sama spravila mne ;)

aadriaanka

Ja keď som raz išla do jednej nemenovanej inštitúcie tak ma pri vchode začal baliť starý vrátnik a rozprával mi akú má záhradku a čo tam všetko pestuje. Trvalo to asi pol hodinu a tiež nebolo kam ujsť lebo som musela čakať na riaditeľa :(

kv

co fesi sak bud jak spravna zena ! keby mal peniaze :D :D :D
no ale to by si nemusela mat az take zle. ved uz pravdepodobne vela nepozije....
no dobre som ticho :D

kasandra

kv- no na mňa bezdomovci nie, ja skôr "priťahujem" takých chlapov okolo 60 + -.
Neviem čo si chcú dokazovať, či sú ešte príťažlivý či čo, ale fakt je to trápne to ich lichotenie a zaliečanie sa. Veď by som im mohla byť dcéra či vnučka :D Minule ma taký jeden okolo 65 začal baliť v čakárni u zubárky, no a zdrhni keď namáš kde:) Keby bol aspoň feši :D

aadriaanka

PoPo.... mám tu 500 nickov. V skutočnosti je na zdraví len cirka 10 ľudí, všetko ostatné som ja. Dúfam, že teraz som ťa už uspokojila svojou odpoveďou.