Piercing a ucitelka

Príspevok v téme: Piercing a ucitelka
veruuna333

ahoj,mam 14 rokov-onedlho 15,mam problem s mojou telocvikarkou,minule si vsimla ze mam v pupku piercing,od vtedy si ho musim na telesnej povinne vyberat vraj aby sa mi nezatrhol o ticko alebo nieco podobne.Nieje vsak vysiaci je maly,doteraz som s tym problem nemala a k tomu,ked si ho tak casto vyberam a davam spat,je skoro stale cerveny a obcas ma to aj boli samozrejme pri stisku,bola som v studiu aj s mamkou samozrejme kde som si ho bola dat robit tam mi povedal ze si ho nemam tak casto vyberat a urcite nie 4x do tyzdna (vtedy mame tel.) mama ucitelke aj napisala papier ale ona na tom stale trva.Co mozem urobit?

michael

mama nech napíše učiteľke ,že berie plnú zodpovednosť za vzniknuté škody na tvojom tele. Ale pozor! Ona sa môže ešte ohradiť, že môžeš spôsobiť ujmu na zdraví aj svojím spolužiakom :Tak potom si to prelep náplatom a dalej už nemôže vymyšľať lebo by postupovala proti tebe ako proti zaujatej osobe. bodka punktum.Co je psaáno to je dáno. michael

hrac

prelep si to, keby stale hovorila, povedz ze ho mas von a prelepenu mas len dierku po nom. Povedz jej, ze to musis mat prelepene koli tomu, ze ta to nutila vyberat kedze sa to nema tak casto... inak je cudne, ze ti pozera pod tricko na brucho....

kv

jezis to co je !!! ju do toho nic. boze telocvikari to su snad rad za radom pripady pre psychiatra.
nas nutila krava este na zs chodit v bielych trickach !!!
a to ti kontroluje brucho ? ja by som si ho urcite nevybrala mohla by sa aj na hlavu postavit .

Magy

asi tak ako pise okoloiduci - mamka nech pekne napise list ucitelke, ze prebera plnu zodpovednost za zranenia sposobene piercingom. a este ked si ho prelepis leukoplastom aby sa nemohol o nic zachytit, ucitelka bude musiet sklapnut.

okoloiduciXY

učiteľke to nevysvetlíš, jednoducho má za teba zodpovednosť. keby sa ti niečo stane tak má problém aj kôli piercingu, či už by to s ním súviselo alebo nie, pretože by z nej bola učiteľka čo nedbá na predpisy. možno keby mama napíše do listu aj to, že časté vyberanie škodí tvojmu zdraviu (začervenanie) a berieš si to na zodpovednosť, tak by sa dalo dohodnúť.

fsdj

nic. ucitelka ma pravdu, pri sporte nesmies mat piercingy, ani nausnice by si nemala mat. skus sa opytat ucitelky, ci si ho mozes prelepovat leukoplastom na telesnu. bude to lepsie ako vyberat