Prstovanie

Príspevok v téme: Prstovanie
evansy45

ahojte...ja sa len chcem opytat.totiz s priatelom sme viac ako pol roka uz spolu chceli by sme vyskusat aj nieco viac:P ale nie sex.najlepsi sposob je asi prstovanie,len mam problem,ze som to este nerobila s nikym,jedine sama aj to nedoslo k orgazmu, asi sa neviem uvolnit.ale som hned na zaciatku velmi vlhka a pri predstave,zeby aj moj priatel mal prsty od toho sekretu tak mi naskakuju az zimomriavky.asi to je normalne ale mne sa to nezda.az ma to odpudzuje a hanbim sa pred nim....ake to je? (myslim to vazne,mam viac ako 18:Ptak seriozne odpovede)

M 25

to, že sa nechystáš rozísť ty,neznamená, že by to nespravil on. ktovie, čo všetko od teba očakáva, ty mu to nedáš .. naštve sa .. no ktovie chlapi sú v tomto nevyspitatelní

evansy45

som si ista ze to s priatelom nechem b blizkej dobe ukoncit,to ze som este nikdy nieco take neskusala neznamena,ze som nemala vztahy ci"trojdnove znamosti",len som sa jednoducho necitila pripravena,no s nim je to ine,a nejde tu len o prstovanie,ale aj vzajomnu naklonnost ci pochopenie.len ma trapi to ci sa pred nim nestrapnim.mnoho ludi v mojom veku ma za sebou uz kopec skusenosti a ja som este len na zaciatku a pravdupovediac som svoje telo predtym este tak nevnimala ak ho vnimam teraz.preto aj ta otazka:P

milli11

Ja si myslim, ak je to normalne dievca, ze tento terajsi je pre nu momentalne ten pravy. Len nech na to idu postupne, pomaly. ;)

desta

Prečo to teda chceš robiť, keď ťa to odpudzuje? Pocit hanby je v tomto prípade pozitívna emócia, ktorá ťa má ochrániť od vykonania niečoho, čo by si neskôr mohla ľutovať. Pol roka je veľmi krátka doba, toho chlapca ešte určite dobre nepoznáš. Ako by si odpovedala na otázku, či si pripravená si ho teraz vziať? Čo keď sa nakoniec rozídete? Možno na teba čaká iný muž, ten skutočne pravý. Ako sa potom budeš cítiť pri spomienke na to, čo si dovolila tomu predošlému? Nebude to opäť pocit hanby a ľútosti, že si sa radšej nezachovala čistou pre toho pravého, s ktorým by si chcela prežiť celý život a mať s ním deti?

evansy45

dakujem :)aspon ste ma uistili ze problem to nieje,lebo som sa naozaj obavala ake to ma byt.tak no, zatial som nemala ziadne gynek.problemy.len mi to prislo divne ze je toho az moc toho sekretu.a sexovat sa nechystam,preferujem vsak milovanie :Pco tiez ale nehodlam tak skoro praktizovat.nie som jedna z tych posahanych puberiacok,len mam strach

155

ahoj, ja som to tiez prvykrat absolvovala len nedavno, a bolo to fajn, musis v partnerovi mat doveru, ten moj vedel co robi. komunikuj s nim, ja som ho tiez vtedy prvykrat mala trochu pod kontrolou nech to robi s citom a tak. ja som sa nehanbila, preco aj, a okrem toho chlapi su radi ked je zena tam dole mokra, ja mam pocit ze som az prilis. vtedy mi to priatel utrie na brusko a hotovo. akurat ja mam vtedy pocit ze ho v sebe menej citim. teraz si to prstovanie uzivam o sto sest:) a mozno to ze sa hanbis je znamenim ze je este skoro, hm? papa

M 25

skús prstovanie bez tej vlhkosti .. potom uvidíš, na čo to vlastne je ..

ak je tvoj priatel natolko vyspelý, tak vie, že je to súčasť ženy, ženskej pošvy, tak to určite nebude riešiť :D

a ty by si asi nemala ešte sexovať