Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

fero11111

zle si to precital mna nepodviedla :} ale jej kamos s ktorym ani nechodila ani nic :} v lete v zime a na silvestra si kamos vybral tu druhu :}

FASFSA

Vies ako sa hovori, oser ma raz hamba na teba, oser ma druhy krat hamba na mna. Po prvom podvode by som od nej pakoval, ale po druhom? Nic v zlom, ale trocha sebaucty by neuskodilo.

fero11111

no ukazem :} co viem tak ten manus bol stou druhou na silvestra takze asi dalsia rana pod pas :}prenu uvidime co prinesie cas mozno uz nic a mozno vela

fero11111

jo a ked sme u toho nukal som jej ci nepride znovu odmietla to som zabudol :} lebo by mi trebalo nejake veci urobit co vedela ona robit dobre na brigadu odmietla

fero11111

ok ok dik za rady :} uvidime co a ako

mom mam moznost ju dotlacit do novej praci roboty a premyslam ci jej pomoct ci nie problem je vtom ze mozem robota je fajn len by bola zase primne blizko mna kedze je to v jednej budove ...

a setko co je tu napisane je pravda nepotrebuejem si nic priklaslovat aky by to malo vyznam?

Fero M.

VITAJ v realite :-)
Ked je raz niekto emocionalne nestabilny, tak sa naviaze lahsie. Urcite to ona nepochopi a ... Pozbam taky isty pripad, dokonca aj bitku od neho dostala a teraz s nim ma dieta. Ide len o tvoje nervy a o to ako velmi ti na nej zalezi.