Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

Iveta Michael

fero...odhliadnúc od toho ostatného čo si písal...
...možno že to nie je až tak super baba ako ju ty vnímaš...

pozri sa..ja neviem presne ako to skončí,nie som Pán Boh:)ja to môžem iba vytušiť vieš..tvoja POSADNUTOSŤ ňou ti môže vyrobiť nejaký horší problém..nemáš štiplu chlapskej hrdosti?

ja by som za ňou nedoliezala chlape nešťastný..ona to len využíva proti tebe,čo nevidíš? rozmýšlaj a urob niečo..čo od teba neočakáva..

NEOZÝVAJ SA JEJ...A AK SA OZVE ONA - NEODPOVEDAJ!
Daj tomu čas...ak jej nedojde že ju ten druhý využíva,tak potom niet o čom...pokiaľ je to pravda čo tvrdíš

Good luck:)

mellisa

fero1111- tak 30 vravíš a prečo sa správaš s prepáčením, ako keby si mal 20? Keď ti dala najavo, že nič k tebe necíti, tak ti nezostáva nič iné len sa na ňu vykašľať. Aj keď je to pre teba ťažké asi, ale to chceš čas. A hlavne nevyhľadávaj ju, ani žiadné informácie o nej. Drž sa hesla, "zmizne z očí, zmizne z mysle". Veľa síl!

fero11111

noooooo je dost super :} a hlavne moc moc pekna :}}} ale aj super fajn a tak :} a mam 30 a skor to ego :} jak pise to ze ma nemiluje mi je jasne :}}}

a co rieism cojaviem pisem jak vydrzala inde v robote :} ze ani nie mesiac a tak sorry ze som pisal

Leela333

mellisa, skôr mu pošramotila ego, keď ho odmietla a vybrala si radšej "zlého kolegu". Veď preto ju aj vyhodil ;-)

mellisa

fero1111- ja mám takú otázku na Teba, koľko máš rokov? Lebo zdá sa mi, že to už s tou svojou problematikou ohľadom tej tvojej terajšej-bývalej dosť preháňaš, nemyslíš? Stále tu riešiš či ťa miluje či nie. To musí byť fakt super baba, keď ti z mysle nezchádza :)

Iveta Michael

:)))) jaj fero...ako v brazílskej telenovele!

Nuž popravde...neviem čo ti povedať..ja by som počkala,ako sa veci majú...možno že aj ona prišla len sondovať neviem...ani som tu ešte takýto citový problém nečítala,ale tak trochu tuším jak to nakoniec skončí...good luck všetkým vospolok:)

fero11111

takze mame tu mierne pokracovanie :} v novej praci dostala hodinovu vypoved nevydrzala tam ani mesiac :} jedneho dna sa ukazala umna v praci prisla ma pozriet pokecali sme celkom fajn setko bolo super az sme skoncili v meste potom mi dokonca napisala aj na fc co a jak som prezil noc a kde som skoncil tak sme si tak keckali :} zopar dni cez fc ale len spravy pridat si ma nepridala az raz znej vyslo ci mam frajerku :} a kto to je a ci sme boli na rande v meste (inak to bola len kolegyna z prace) pretoze ma videl jej super naj kamos (pre ktoreho skoncila umna v praci)v meste s inou a nakoniec sme sa natom pohadali lebo som jej povedal nech sa staraju o seba a nech riesia seba a nie mna ona sa zdula urazila a ze nech sa uz prenu netrapim a nemusim ju lutovat napisal som jej jak ju ma krasne omotanu a jak sa snou hra a bafka cize sme skoncili tam kde aj pred tym :} keby sa ozvala nahodou mam ju ignorovat alebo co mam robit lebo ona sama vidi ze sa nici prinom len si nevie pomoct ma niekto nejaky napad a co si myslite otom ze vyzvedala ci mam niekoho alebo nie nakoniec mi to aj zdoraznila nech si nic nemyslim ze ju zaujimalo ci mam niekoho :} to nezabudla dodat