Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

Mimulus

Agnes999 krásne si mi ubrala vek :D Ďakujem aj keď ja som stále v puberte. Aj mne sa to zdá vymyslené ale šéf ešte nemusí byť inteligentný a nemusí ovládať ani pravopis. Stačí že je šéf nie:D

Agnes999

Tato tema mi pride vymyslena. Nechce sa mi verit, ze niekde existuje takyto pologramotny vol co ledva sformuluje jednu aspon trocha zrozumitelnu vetu a ze je niekde sef! A potom sem pride rozoberat svoje citove problemy na forum medzi pubertakov a riesi, ako zariadit aby mu dala a mame mu pomoct pochopit preco mu nechce dat ked je tak dokonaly!

nefinka

ako sorry, to co robi slobodna osoba vo svojom volnom case je len jej vec. Ak je naivna a necha sa vyuzivat alebo vyuziva ona inych, je to furt len a len jej vec, nikoho ineho.
To, ze si ju vysmaril? navstiv prosim ta dobreho psychoterapeuta..

fero11111

ja som aj premyslal ze to tu napisem ale reku nahodou to budu citat abo co lebo toto je dost extrem vec ono totizto pred tym nez sa to cele udialo prisla zamnou do prace jeho ex s ktorou je samozrejme znovu v kontakte a zrejme obstatnuje obe naraz :) a ona mi otvorila oci nakydala nanu a co a jak funguje a dnes uz viem ze aj ona je donho tazko zamilovana a preto to urobila aby ju odrezala od neho coz sa jej ciastocne podarilo a ako dovody prepustenia to je jedno :) hocico sa najde to su kamosi setko to my sme fungovali kus inak v praci ako bezny zamestnanec keby to bol bezny zamestnanec je mi sum a fuk co robi keby ho mala z ineho mesta detto mi to je jedno ale kedze sme boli taky 3 uholnik tak mi to jedno nebolo i ked mi to malo byt jedno ja viem tak sorry ja netrtkam 2 naraz neklamem

suuuzi

tak tu mame priklad, ked je niekto tazko zamilovany, vtedy nevidi a nepocuje :) resp. vidi čo chce vidiet a pocuje len to co chce pocut (to patrilo exkolegyni)

Leela333

Fero, ty máš teda čo diskutovať o morálke!
A prečo sa máš ísť liečiť? Nuž, zdravý človek by to pochopil.

fero11111

konecne niekto :D zachranny bod konecne otej skor moralke som chcel hovorit ze ja som sa uz nechcel zaoberat clovekom ktory si sam vyhladava veci kde trpy a kde mu je ublizovane i ked ona tvrdi ze mu je snim dobre a podobne sracky on ju vzdy tak ukeca recickami ze vzdy uveri a nehovoriac otom ze naspet sa knemu vratila original priatelka s ktorou chodil a tuto moju kolegynu mal len alebo obe ma len pre zabavu to je otom aka je dnes moralka otom som skor chcel a hovorim moznost mala myslel som si ze konecne potom co sa prislo nato ako jej klame do oci on jej pise jak ju miluje a medzi tym ma druhu v postely a napriek tomu snim je a chce byt snim skor som cakal ze ked zavolam tak sa vrati lebo setko sa da my sme boli kamosi setko sme o sebe vedeli nebol to vztah kolega kolegyna skor kamos kamoska tak som si myslel ze pride zamysli sa ci to ma vyznam ale zamyslela sa a to tak ze mozno o rok naozaj padne totalne na hubu a zisti ze aha mal som pravdu ... ona ked bola primne tak ja som jej hucal jedno a on vnoci druhe bola ako medzi dvoma kolesamy bohuzial prenu si myslim vybrala si to druhe a prenu asi mometalne lepsie koleso lebo sa prinom citi fajn ale len dovtedy pokial si nenajde on dalsie koleso a nehovorim ze som sa nesnazil ju vziat spet ... a snazil