Je peklo mať dieťa v mladom veku?

natalia123

Najlepšie je mat dieta ked clovek studuje, kedy to je lepsie, ked clovek pracuje a musi byt na materskej? Preju roky a zhanat si pracu s pausou je tiez problem. Akurat jej to ulahci aj skolu. V skole na mlade mamicky beru ohlad. Takze Diana takto to je a tak to malo byt. Lebo vsetko co sa deje ma nejaky dovod. A neodcudzujte v kuse len ten vek, nemozu zas spolu chodit v kuse len rovesnici. Chcem vidiet JEDNU zenu z vas, ktora si je ista, zeby nikdy si nezacala s partnerom o 10 rokov starsim... hoci aj v 20-ke. Ziadna nemozme povedat NIKDY. A ked hej, je to pokrytecke z vasej strany. vela stastia prajem :)

kasandra

Diana666- nikto ťa neodsudzuje, len sa tu vyjadrujú názory rôzných ľudí. To je pekné, že si sa tak rozhodla, len sama si písala, že uvažuješ nad potratom. Na základe toho sme niektorí usúdili, že ešte sama si nad dieťaťom neuvažovala v tak mladom veku, najmä keď študuješ.

Diana666

Kto povedal, ze to dieta nechcem. Ja som som stastna ze som si to v hlave vyjasnila, sme stastni obaja, bez ohladu na moj vek. Tak nerieste tu teraz preco sa mlade baby davaju dokopy so starsimi

kasandra

Leela333- a máš pravdu. Ona ani nechcela to dieťa, má len 19 či koľko? A on nad 30. Jasné, že má chlap iné priority ako ona. Mohla si ešte užívať mladosť. Nechápem načo sa dávajú také mladé dokopy s otoľko staršími a potom nevie čo vlastne chce.

Leela333

No, asi sa tu rozprúdi kritika na moju hlavu, ale mám pocit, že on si až tak veľký pozor možno zámerne nedával, a napadlo ma to už skôr, len vtedy som nechcela preháňať. Ale predsa len, 33-ročný nebude chodiť s 18-ročnou len tak, on má už iné očakávania od toho vzťahu...

Diana666

Tak bola tam taka myslienka, ale neverila som tomu , ani tehot. testu dokedy mi to neoznamila gynekologicka. Bola som v 1 mesiaci a mala som menstruaciu, ani zle mi nebolo vobec. Ziaden naznak, len potom som akosi mala 1-2 dni menzes potom zase nie. Test bol pozitivny ale isla som k doktorke a bolo...