Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo chcete na Vianoce?

jebt

lost, cas pre seba ocenis az vtedy, ked budes dennodenne pracovat s jedincami homo sapiens a budes nuteny s nimi slovne komunikovat. Ver tomu, ze zdochnes velmi rychlo:-D

lost

no ja som si pre seba urobil viac casu, nez by bolo zdrave, ale na nic som nedosiel :D
neviem, ako to myslite, vytvorit si cas?
premyslat? nic nerobit? hladat co ma bavi?

lost

Maoam

karma? mna ma rada :P alebo anjel strazny, fakt mi ver, maju ma velmi radi :) inak by som mal kriz na dialnici/ceste niekde uz :P

ja sa uz tesim, na ten druhy svet :D nie ze by sa mi tento nepacil, skor to beriem ako pocitacovu hru su super grafikou (a vdaka patri genialnym, BOZSKYM dizajnerom, istych veci v zivote :P )

cize win-win :D

Maoam

Lost, jebt mi raz poradila, aby som si sama pre seba vytvorila viac casu a priestoru, co bola doteraz jedna z najcennejsich rad, kludne si ju aj ty mozes vziat k srdcu, teda ty si to uz asi aj urobil, ako ta citam.......:DDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.