Čo chcete na Vianoce?

Maoam

Lost, jebt mi raz poradila, aby som si sama pre seba vytvorila viac casu a priestoru, co bola doteraz jedna z najcennejsich rad, kludne si ju aj ty mozes vziat k srdcu, teda ty si to uz asi aj urobil, ako ta citam.......:DDD

lost

nj mali by sme, ale neviem co ma bavi :P a neviem ci ma bavi hrabat eura :D jednoduchsie je zit na podpore :P fico povedal :D

lost

"zivi budu zavidiet mrtvym"

to je podla mna tiez zly pristup.. resp autor to myslel urcite inak :)
jasne ze zivy vzdy bude zavidiet mrtvemu, lebo mrtvy ma vecny pokoj a nemusi sa starat o nic :D
napr ani o to, ze aha som smadny, musim vstat a ist pit :(
co teraz idem urobit, len kliknem na odoslat :D

lost

Veronika_27
praca so psom ubija, no hej, ako sa to vezme..
aj cokoladu rozbalit je dnes narocne, lebo ju balia do 763 obalov :D
ale potom chuti stale dobre :P ako cokolada :D (i ked to je relativne..)

ale pointa je, mna by ta praca najviac naplnala, ak by som mohol strielat ludi, ktorych pri tyrani psov chytim, nevies si predstavit, ako by ma to naplnalo :P

zbrane su lacne, naboje tiez.. :D a na zvierata by som nestrielal, ich lov nemma rad, na ludi to je o inom :P

Maoam

jebt: :DD zasa neaspirujem na to dozit sa 80tky, vzhladom k mojim dg. to bude skor utrpenie ako show, ale tak este si troska pozit chcem :D kym som ako-tak mlada :DD

jebt

Maoam, STD ani nie...zober si HIV, prenasa sa od 50. rokov 20. storocia a ludia su sustavne premnozeni a ich pocet stupa. Jeden zomrie a dalsi traja sa narodia..