Spolužiak rozpráva, že som sa vyspala s 2 chalanmi

Príspevok v téme: Spolužiak rozpráva, že som sa vyspala s 2 chalanmi
xyz

Ahojte, ani neviem či potrebujem pomoc alebo skôr váš názor. Čo si myslíte o tom vy a čo by ste s tým robili. Ide o to, že pred časom sme mali dozvuky, áno je to normálne vypili sme povyvádzali sme a tak ...
Priznám sa urobila som aj ja hlúposti, ale ide o to, že môj spolužiak o mne rozniesol, že som sa na dozvukoch vyspala s dvomi chlapcami. Takže o mne vlastne roznáša, že som k**va. Neviem, čo tým chce docieliť ale ide o to, že to rozniesol tak veľmi, že to riešia aj ľudia ktorí ma absolútne nepoznajú.
A najviac ma bolí to, že sa to donieslo k človeku, ktorého milujem. S ktorým sme sa už rozišli a chceli sme začať odznovu. Už sme boli šťastní až kým sa k nemu nedonieslo toto. Aký je váš názor ? čo si o tom myslíte ? .. moji priatelia, ktorí ma poznajú mi hovoria, že kebyže ma miluje, tak ho tie reči nezaujímajú. Ale on im uveril a ja som si už od neho vypočula toľko nadávok vďaka tomu... zrejme majú pravdu. Ale keď ja ho milujem ... ale tie reči sa už veľmi rozšírili. Je mi to ľúto, že som za k**vu, vďaka nejakému chudákovi, ktorý zrejme nemá svoj vlastný život...
Ďakujem za vaše názory :-)

ucholak

vyspala - nevyspala to moze byt pravda aj nemusi, nechapem preco sa ludia musia chovat na dozvukoch jak zvery a trtkat spoluziakov, uzasne rozlucenie s triedou

kasandra

Nič si z toho nerob, je spustá takých chudákov, ktorý potrebujú ničiť druhým povesť. Ja sama mám s tým podobnú skúsenosť, že sa o mne šírili nepravdivé informácie. Čo narobíš, druhým "huby" a myslenie neovládneš :)

tokeby

zober telefon, zapni si diktafon (uisti sa ze mozes nahravat aspon 20 minut), chod za tym tipkom co to roznasa, daj mu par otazok kedy sa aspon 3 krat prizna ze klame - ako vie ze si sa s nimi vyspala ? s ktorymi ? ... chod za nimi, pusti im tu nahravku, nahraj si ich nazor a rozsiruj tu nahravku :)

pompom

asi ten čo to rozširuje tga nenávidí že si mu nedala.

ja by som s ním vy e bala že by som mu povedala že sa mýli lebo ty si sa vyyspala už so 6timi a úsmev k tomu dat

lost

Kokso :D
Ved byt namiesto toho tvojho buduceho priatela, toto by som si tak vychutnaaaaal :D
Konecne by som mal dovod niekomu poriadne dolamat nos :D
Za taketo reci si nezasluzi nic ine ;-)

Stavim sa ze je este panic, alebo za sex platil :D

xyz

Ale my sme s priateľom, teda s ex priateľom boli rozídený už niekoľko mesiacov, teda ja som bola vtedy slobodná :-)

doubledog

no tak ak si sa tam s niekym bozkavala, tak to nesvedci o tom, ze ho nejak milujes a ze vam je spolu dobre.
takze on sice pocul rozsirenu a nepravdivu verziu, ale ty az tak cista nie si