Madisonske mosty

Príspevok v téme: Madisonske mosty
sofia.ke

Chcela by som oslovit zeny,ktore prezili \"Madisonske mosty\", nakolko takúto situaciu zazivam ja momentalne zatial len platonicky a velmi sa tomu branim.Nechcem ublizit manzelovi, hoci ten o mna nejavi ziaden zaujem a vidi len seba a svoje problemy....nechcem ublizit detom.Som proste zamilovana do ineho muza a ten velmi chce aby som zila s nim.Deti uz mam velke /17 a 11r/Dakujem za vase nazory pripadne skusenosti.

ethel

ale ked si vyberáme partnera hlavnú úlohu hrá láska a to že si ich tak vychváme je len odrazom tej silnej lásky,dať mu všetko,starat sa,......

slusny_muz

Nehovorim o tom, ze ho mas vychovavat, ale zas treba si muza naucit aby aj nieco robil a nesedel pri TV. Ved muzi si vňVas naucia na to ze maju teplu veceru, oprate, ozehlene...samozrejme, ze by mal byt vychovany a vediet co sa ma a ako sa spravat k zene. Preto si treba zodpoevdne vybrat partnera s ktorym chceme byt uz navzdy...

sofia.ke

Suhlasim - slusny muz - najdu sa aj vynimky.Ja osobne vsak takeho poznam len jedneho a to je manzelsky par silne krestansky zalozeny,kazdy den sv.omsa a tak.Maju sa radi aj po 15r manzelstve a je to na nich vidiet.A nesuhlasim s tebou,ze zena si ma vychovavat muza.Muz ma prist do manzelstva UZ VYCHOVANY svojimi rodicmi.Takze chybu vidim tam.Ja predsa nebudem ucit muza,ze mi ma vziat z ruk 4 plne tasky :-)...to ked som sla za mladi zo skoly-nosieval mi skolsku tasku. :-) Proste chemia urobi svoje,zahra sa s nasimi hormonami a potom to vyprchaaaa.Vacsinou a vo velkej vacsine.

monca.ml

Tak preto si oni potom hladaju mlade pipky,lebo nedajboze my uz nebudeme vladat,tak nech ich obskakuje mladsia.Ved este by sa museli na stare kolena starat oni o nas a to by bolo koniec pohodliu pri televizore a tak.Moju znamu opustil muz v 50tke, nasiel si 30tku,poskakali po sebe,vytiahla z neho dake prachy,sperky,dovolenky a ked ochorel a bol v nemocnici na operacii,odstahovala sa,ze ona je este velmi mlada na opatrovanie....:-)

slusny_muz

myslim, ze by sa dalo povedat ako ste si vychovali tak aj to potom mate...jednoducho muzi to vyuzili tu vasu ochotu a uz vsetko, cely servis beru ako samozrejmost. Urcite mate pravdu v niecom...ale najdu sa aj vynimky...za tym si stojim. Len zas tie vynimky si najdu take xantipy, ze az strach hovorit...:-))

margit

Tak to si teda vystihla sofia.Presne tak to funguje i u nas.Dedo,svagor,manzel...presne takto to je.A my ich obskakujeme a popritom poumyvame okna,navarime,a oni sa opytaju,tak co si robila cely den,nenudis sa? margita

sofia.ke

slusny muz - ved polemizuj.
Ja to davam zo seba,tak ako to citim a vidim.Nechcem nikoho urazat,odsudzovat.Proste tak to vidim.Vezmi si jednoduchy priklad spravania sa muzov a zien,ked su chori.Muz ma "horucku" 37,1 st.C a uz vylihuje v posteli a cela rodinka ho ma ofukovat,cajickovat a lutovat.Zena,ked ma ozaj horucku,funguje ako inokedy lebo musi a rodina ani nevie ze jej nieco je. :-)Vo vacsine rodin je to tak.

sofia.ke

No to mam najradsej,ked si my zeny vravime ake sme silnejsie pohlavie.A co mame z toho zeny?Migreny,rakovinu,depresie...a ine choroby.Muzi,ti sa ulozia do akoze slabsej natury/vsak jasne ze by nevydrzali rok v kuse kojit kazde tri hodiny...lebo su lenivi,slabi,pevna vôla na bode mrazu/,ale zamysleli ste sa zeny,ze oni to tak robia ucelovo,lebo im to tak vyhovuje a vedia,ze vy ako zodpovedne pohlavie-vstanete,uvarite den co den,obriadite,ofukate deti....atd.A ked zistia,ze ste samostatna,sebestacna a uz ho tak neobdivujete/lebo nemate co,ked hodiny cumi leziac na gauci do bedne/, tak si najde mladu chudinku,ktoru treba ochranovat a ktora ho obdivuje :-) To sú mnohe pripady v mojom okoli. Ja by som s tym vyjadrenim,ze ved sme silnejsie-neoperovala.Sme zodpovedne a muzi to dobre vedia.