Madisonske mosty

Príspevok v téme: Madisonske mosty
sofia.ke

Chcela by som oslovit zeny,ktore prezili \"Madisonske mosty\", nakolko takúto situaciu zazivam ja momentalne zatial len platonicky a velmi sa tomu branim.Nechcem ublizit manzelovi, hoci ten o mna nejavi ziaden zaujem a vidi len seba a svoje problemy....nechcem ublizit detom.Som proste zamilovana do ineho muza a ten velmi chce aby som zila s nim.Deti uz mam velke /17 a 11r/Dakujem za vase nazory pripadne skusenosti.

ethel

no vidíš,to som rada....a vychutnaj si to slniečko,nadýchni sa zhlboka...a bude ti lepšie.....sme predsa silnejšie...

sofia.ke

Dakujem za spoved-rangifer.Rok bez sexu-moze to zena i muz vydrzat?A spia vedla seba v posteli...Tak toto ma caka,ak budem pasivna...Nechcem byt uz ja ta aktivna co sa tyka utuzovania vztahu.Ved ked bol sviatok mdz a bol manzel na sluzobke mimo a pytala som sa ho,ci uz mdz neuznava alebo zabudol ze ma doma zenu,odpoved bola:ved som nebol doma. :-)))))) Az tak si vazi svoju zenu :-) Teraz mi je to smiesne,lebo prave citam super knihu:"Moje nervy!humorne o muzoch a zenach" od Dany Hlavatej-odporucam,normalne sa mi pri nej zda,ze ten moj ani nie je taky zly.. A ze v podstate su muzi na jedno kopyto,tak neviem ci sa oplati zamilovavat...Len cim som starsia a deti dospievaju,stale viac mi chyba aj to obycajne pohladenie po ruke alebo jednoducha veta:"dnes ti to ale pristane."Aspon vam sa vystazujem,ked inde to nema odozvu ani vyznam.Ved domov ma byt miesto,kde sa môzes vyplakat na ramene najblizsiehooo ha ha :-) a muz ti povie: nerev! :-)

damaxy

este sa zapojim do debaty aj ked tieto myslienky nie su moje dovolim si ich sem napisat.Byt dobrou zenou ,znamena aj v nasej spolocnosti posuvat potreby ostatnych pred svoje vlastne a naplnat predstavy inych o tom ake by sme mali byt a sluzit druhemu z povinnosti.Sebaobetovanie zakonite nici toho kto sa obetuje.Kvoli detom sa mnoho matiek obetuje,ale opyta sa ich niekto potom bola si stastna?Zodpovedat na otazky,ktore niekto nastolil a v podstate dal aj tie spravne odpovede velmi tazko budeme menit.Kazdy len opakuje,ako to ma byt bez toho aby sa zamyslel ci je to ozaj to spravne a ci je to skutocne tej rodine na prospech.

rangifer

Medisonske mosty prezivam uz roky. Manzel mi na to prisiel lebo mosty boli naplnene. Tvaril sa velmi prekvapeny a "raneny". Tvoj vztah s manzelom je ako cez kopirak mojho. Tiez som bola ja ta ktora nirco riesila a nikdy nebola spokojna, ale bol to len moj monolog. A ked som sa uzavrela do seba, myslel si asi ze je uz vsetko v poriadku. Prestala som to riesit. Nas sexualny zivot prakticky neexistoval ( 1X za rok) az nakoniec pred asi 4 rokmi uplne zomrel. Neodstahovala som sa do inej izby, spavame stale vedla seba v jednej posteli a o to je to divnejsie. Pred tromi rokmi som sa osudovo zalubila. Moj "Madisonsky most" je tiez zenaty, ale rozpravame sa o spolocnej buducnosti. Ale aj ked by nam to nahodou nevyslo, jedno viem isto: s manzelom nechcem uz zit.Dohodli sme sa na rozvode, problem bude v majetku, ale velmi rychlo si vyliecil zlomene srdce. V priebehu 3 mesiacov si nasiel uz aj priatelku s ktorou chce ist v lete plus s nasimi detmi na dovolenku. Absurdne!Ja tu asi dost kecam, ale zaujimalo by ma ako to chces povedat detom, lebo toto ma najviac trapi. Moje maju 14 a 15.

sofia.ke

Dakujem za prispevky-Mili,damaxy.
Posledne 3-4 roky som nerobila nic ine len ozivovala nas vztah,zachranovala ak sa nieco pokazilo.Chcela sa rozpravat a vysvetlit si veci.Stale ja.Po urcitej udalosti som rezignovala a odstahovala sa do inej izby.Este som sa opytala,ci mu to vadi takto.Reakcia:sa ta mam prosit? Ani ho nenapadlo sa opytat,co sa stalo,mas niekoho ineho...totalna apatia a lahostajnost.Takto zijeme uz asi 8mesiacov,rozpravame sa,normalne fungujeme,len vecer ide kazdy do svojej izby.Viem,je to nenormalne,ale ja uz prvy krok nespravim.Nechcem.Premaham sa ked ideme niekam spolu,ale nekazim to.On ma teraz vela prace, ja este aj studujem externe VS.Na skolu sa ma nepyta, vobec ho to nezaujima.Az po rokoch som zistila akeho mam vlastne doma sebca, a to ked studoval on,skusala som ho a pisala mu tahaky...:-)Su smiesni ti muzi-pani tvorstva.

damaxy

sofia,rozumiem ti a naozaj sa musis rozhodnut sama .Lahko sa radi,ked nie som hlavnou postavou a viem ,ze radsej by si sla za tym hlasom,ktory je v tebe silnejsi.Ale stale nas tlaci nejaky pocit zodpovednosti,slusnosti,moralky,zvyku.Neviem,ktore rozhodnutie bude tazke a az po case uvidis ci bolo dobre.Vzdy niekto bude trpeit a ty mas tu ulohu rozhodnut kto manzel deti alebo ty?Mnohi radia,ze bud to ty a to je take nespravodlive.Tak to urcite citis,ver,ze ti velmi rozumiem.Ak to rozhodnes pre navrat do starych kolaji,neviem ako to prezijes a co to s tebou urobi.Mozno ma teraz niekto aj kyva hlavou ,ze co pisem,ale kto take prezil a ustal a obetoval sa pochopi.