Čo tym vlastne cieli?

Príspevok v téme: Čo tym vlastne cieli?
janeviem90

Ahojte...neviem čo mám robiť:((((( stalo sa vám, ze chlap sa na vztah necíti,lebo vraj ma nelubi...no napriek tomu chce so mnou pisat...vidieť ma....dotýkaťsa..ma....bozkavat sa so mnou...prripadne aj
so mnou sex.....sme v kontakte asi rok...
môže časom byt z toho nieco vazne???? Poradte mi nieco:(

Mimulus

Možno sa bojí toho, že to stratí. Viem je to trošku alibistické ale vzťahy teda tie ,,pevné,, už v dnešnej dobe neexistujú takže ak by Ťa aj teraz stratil tak o priateľa nepríde - tak to vidím ja.

janeviem90

Lulita...nerobim si srandu...:( viem ze nie...ale nepochopim naco chce byt nadalej v kontakte... Ja som mu uz vravela ze si skusim najst niekoho....
O FB mi nejde..len som chcela aby som vedela ze jak to berie....zial nezamýšľa sa nad tym tak ako ja... Aj tak viem ze má má rád...aj mi to vravel a aj to viem....ach

Patrik___

Presne ako doubledog pise.. Nejaky 'vztah' medzi vami je - je intimnejsi a blizsi nez obycajne 'priatelstvo'. On sa len niecoho obava a nevie si predstavit to, aby si bola mozno jeho manzelka resp. oficialna partnerka. Musis si to vydiskutovat s nim, preco sa od teba v tomto distancuje. Vztah nie je len o bozkavani, sexe a pod ale aj o tom, aby sa obaja citili fajn. A ty sa zjavne fajn necitis - nakolko sa obavas dalsej buducnosti. Skus sa ho spytat, preco nechce 'vztah' (aj napriek tomu, ze uz vztah vybudovany mate). To chce byt s tebou len dovtedy, kym si on nezmysli? A potom ked niekoho ineho stretne ta odkopne s vetou 'vsak co, ved sme neboli vo vztahu'? Velmi alibisticke. Drzim palce, nech to hlavne dopadne tak, aby si bola co najmenej ranena (pretoze cim dlhsie budes v takomto stave, tym to bude pre teba horsie).

Mimulus

Je veľmi ťažké povedať niekomu koho skvele poznáte....atď a možno ho aj ľúbite aby Vám dal pokoj. A ešte ťažšie je prestať s takýmto človekom komunikovať ale jednoducho to spraviť musíš! Opýtaj sa ho či Ťa ľúbi a ak ešte raz povie, že nie tak je to jasné. Skús prestať komunikovať...

doubledog

co znamena, ze nie ste vo vztahu?
ved spolu pisete, maznate sa, sexujete, asi aj travite cas.
mne sa tak zda, ze vo vztahu ste.

ci len si to on nenapisal na FB?

janeviem90

Veď ja potom neviem naco sa mi ozyva...ked so mnou nič nechce....:((
A ja s ním prestat komunikovať a odpisovat neviem.... Do čerta:(

janeviem90

prečo ponizovana??? Veď si rozumieme.... A skoro kazdy den sme v kontakte.....len....neni sme vo vztahu....:(( AK sa neozvem....ozve sa vždy ako sa mám..:(( a bez sexu sme dlhšie....