Serapeptaza

Henry22

Ja som mal celkom silné a časté bolesti hlavy. Serapeptázu mi odporučil kamarát, tak som to skúsil. Dal som si mesačnú kúru (2 tabletky denne) a dnes, po 4 mesiacoch môžem povedať, že som už na bolesti aj zabudol. Kupoval som serapeptázu zo stránky serapeptaza.com.

Jaja198

Na Serapeptazu nedám dopustiť.Užívam ju viac než polroka 120 000UI 2x1.Zlepšili sa mi prejavy psoriázy,zápalové ložiská vymizli a zároveň aj bolesť klbov, ako jej sprievodný znak.Určite je vhodnejšia ako náhrada užívania nesteroidných antireumatík,alebo kožným lekárom predpisované kortikoidové masti.

Dddddds

Ja ju uzivam pri migrene a periode na krce a sprevadzane aj 4 dnovou migrenou a stuhnute svalstvo na chrbte a krku. Pomaha a odstranuje migrenu

Maca24

Uzivam asi 2tyzdne serapeptazu....mam chronicku alergicku nadchu..uz roky problemy si zatekanim hlienov...som z toho vycerpana..unave na idkedy som si dala serapeptazu mam pocit ze sa mi zhorsil stav ....vsetko.sa....mi uvolnuje....zlte hlieny smrkam....vypluvam....neviem ci to sposobuje ta serapeptaza....ale som ju vysadila caka ma operacia....zevraj mam prepazku vybocenu v nose...a naju mi robit radiofekvencnu turbinoplastiku...sinechyolyzu som uz bezradna....z celeho

peterkos

Dobrý deň
Vedel by niekto povedať,či môžem užívať sarapeptazu spolu s liekmi Preventax,Betac a Gopten?DG-Ischemicka choroba srdca-7rokov po IM.Kardiolog ma núti užívať statíny na cholesterol a straší ma že sa mi pozapchávajú cievy.Takisto mám problémy s klbami-osteoartroza
Ďakujem

knaja

peptáza a to mi nasa setricka poradila, ze po 40-tke by si to mal takmer kazdy spravit taku kuru..aj ja som brala taku slabsiu..je drahe, ale mozno sa da niekde aj lacnejsie zohnat, ale aby to splnalo silu..na klby vitamin K2 MK7, ten odburava z ciev vapnik a uklada do kosti

peptáza

knaja, tak paráda, ja tiež uvažujem o serrapeptáze, ale je veľmi drahá a som na tom dosť biedne finančne, ale čítal som, že má naozaj široké spektrum účinku, ja mám problémy s kĺbami a čítal som, že aj na to je to dobre, ale viem, že cievy, keď je niečo upchaté, na zápaly a takto, že je to super.

knaja

Cerstva skusenost jedneho znameho, ktory tusim vlani prekonal infarkt a bolo treba urobit koronarografiu, ale museli mu to robit v BA, je alergicky na kontr. latku jod. Po 3/4 rocnom uzivani serrapeptazy mu nasli uplne vsetko ciste bez zapalov, zrazenin ci cholesterolu.