Serapeptaza

aine

Ja som brala serrapeptazu kvoli bolestiam praveho bedroveho klbu.Mala som bolesti a serrapeptaza sa mi zdala ako prva najmenej invazivna pre telo.
Mam 54 rokov a fyzicky pracujem som 8 hodin na nohach.
Asi po troch dnoch uzivania som si uvedomila ze mam vacsi rozsah pohybu v pravom bedrovom klbe.
Predtym som napriklad nemohla dat pravu nohu do tureckeho sedu teraz ano.
Pre mna s mojimi problemami s klbami je serrapeptaza C.1

RNG

Dr Best je velmi reputabilny vyrobca a vyraba dnes aj entericky pokryvane kapsule serrapeptazy s ucinnostou 120 000 jednotiek.

shooter

ninka 255 : ak ti mozem poradit vyrobcu tak jedine od vyrobcu enerex zo stranky provitamin.sk a ja osobne si myslim ze ti to pomoze len nemozes chciet uzdravenie z jedneho dna na druhy ja som sa tiez nato chcel vykaslat lebo na nete som cital ze niektorym to zabralo uz po troch dnoch takze len dreba vydrzat po mesiaci uzivania sa ti tvoj stav urcite zlepsi len to treba spravne uzivat a ucinok sa dostavi...prajem skore uzdravenie

shooter

zdravim....ja mam zo serapeptazou velmi dobre skusenosti mam totiz problemi s chrbitcou a to take ze mi z nich trpli nohy mal som ukrutne bolesti hlavy presnejsie bolesti cela asi 9 mesiacov vkuse nic mi nepomohlo dokonca ma poslali na CT a na MRI ale nic nenasli diagnoza mierna skolizoa vybocna chrbtica ziadne lieky mi nepomahali po mesiaci uzivania serapeptazy 30000 U mi skoro vsetky syndromi zmizli neurologicka dondes neveri bolesti hlavy zmizli po tyzdni aj ja som mal porblemi tomu uverit kazdy tyzden sa to zlepsovalo a po mesiaci mi skoro vseto ustupilo a to som uzil len jedno balenie teraz uzivam dalsie...davkovanie som zacal prvy tyzden 3x2 denne nasledujuce tyzdne som uzival 3x1 tabletka denne a doteraz to tak uzivam a po druhom baleni znzim davku na 1x1 preventivne takze vam ju vrelo odporucam

RNG

Cistenie zamoreneho tela nie je zalezitost jedneho dna.
Ale vysledky nattokinazy sa dostavia uz za par hodin.Ja som si rozpustil zrazeninu v zile v clenku davkou 4 x 4000 FU za 2 dni.

ninka 255

Ďakujem RNG, práve nato čo si napísal som ho začala brať.Kedy sa dostavia prvé účinky. zatiaľ ma bolia klby i svaly.

RNG

Serrapeptaza je proteoliticky a fibrinolyticky enzym, tj odstanuje bielkovinne zhluky, ktore vyvolavaju zapaly a bolesti svalov a klbov, tkez riesdi krv a odstanuje zo stien ciev fibrinove nanosy, ciom sa zlepasi cirkulacia krvi aj proestup kyslika cez steny kapilar.
Ja pouzivam obcas ked mam bolesti klbov 2 x 120 000 jednotiek. Ale nie pravidelne, kedze na riedenie krvi pouzivam skor nattokinazu a na cistenie tela rozne komplexne=mnohozlozkove enzymaticke zmesy zivocisne, rastlinne aj fungalne a bakterialne.

Serrapeptaza je bakterialny enzym, z bakterie/enterobakterie, serracia E15, ktora bola povodne izolovana z traviaceho systemu hodvabnika.