Serapeptaza

RNG

Aj lekari, ktorych rady tu uvadzam zacali s obracanim sa na rozne bylinky a ine veci iosvecene z minulosti. Ale vytazili z tohio ucinne latky, znasobili icj do ovela vacsich, klinicky ucinnych davok, coho sa ujal aj doponkovy priemysel takze dnes tie vylepsene tradicne veci mozes dostat v ovela ucinnejsich formach co dnes ta mala cast lekarov, co odisla od farmaceutik pre ich skodlivost a presla na neskodne doplnky, praktizuje. Inac ja mam z otcovej strany v minulosti hromadu bylinkarov, preto som bol nas tieto alternativcne vytazky viac usposobeny, nez ini ludia, ktori doveruju dnesnym lekarompouzivajucim len farmaceuticke chemikalie, bez ohladu na ich skodlive postranne ucinky.

Kýčera

Liečila nás bylinkami, veľmi ľutujem, že som sa o to nezačala zaujímať, kým ešte žila. Niektoré veci som si zapamätala a aplikujem do života. Keď sme sa porezali, ocikali sme si ranu, mama obviazala 1 bylinkou, nič nehnisalo ani stopa po úraze. Pritom to boli jednoduchí ľudia, kt. mali tieto vedomostí od svojich predkov. Aj pôst sme museli dodržiavať,či hladovky- najnovšie hity-ale staré, dávno objavené. Prajem dobrú náladu.

Kýčera

Analyn, teší ma, že som Ťa rozosmiala a vrátila do detstva. Pochopila som to, tie nohy som diplomaticky prepašovala do textu, boli určené niekomu inému. Čo sa týka liečenia, mali by sme využívať poznatky našich otcov a materí. Otec sa liečil prikladaním pijavíc/teraz objavená /hirudoterapia/, reumu liečil pomocou včiel /odrazu to objavili v Ázii-Čína alebo Japonsko/ a tiež užívaním acylpirínu s kávou, čo vyvolalo potenie a jemu sa uľavilo /detox-efekt sauny/, pritom ani netušil,že ak tabletku nerozdrví, môže aj zomrieť.A keď mi začali ponúkať najnovší produkt na imunitu-colostrum-s tou omáčkou, nezdržala som sa smiechu a rozhovor ukončila. Keď sme boli malí, mama nám to podávala.

analyn

si ma rozosmiala, nevesia sa na dvere, ale na masinu, ten tvoj prvy cvik je super aj na skoliozu, je naozaj ucinny, dobre ti ocko poradil, a obidva cviky sme za totality cvicili na zakladke na telesnej...

Kýčera

Analyn, vďaka za info, to áno, pád nehrozí. Ja to praktizujem tak, že sa zavesím rukami na dvere, spustím telo, skrčím kolená, zdvihnem nohy hore. Naučil ma to môj otec r.nar.1913 a potvrdzujem, funguje to. Pomôže aj cvik z TV/preťahovanie?/-dvojice sa postavia chrbtom k sebe, zakvačia sa rukami,1 sa zohne a zdvihne na chrbte toho 2- neviem to lepšie popísať. Som za každú srandu, ale vešať sa na dvere nohami, to by som neskúšala

analyn

Kýčera- je masina na zavesenie, sama si regulujes v akom uhle visis, je to velmi dobra vec na chrbat, kamoska to pouziva uz roky rokuce. Ako netopier... akurat, ze chrbat je stale vypodlozeny, takze zlomeniny nehrozia, a tiez si sama regulujes, ci visiet uplne dolu hlavou, ci len trosku. Staci par minut, raz za cas.

Kýčera

Bola by to škoda, nech vás Slováčiskoch je tam čo najviac, aby ste ozdravili ich spoločnosť. Čo sa mňa týka, je to môj život, moje zdravie,takže som v plnej miere prebrala zodpovednosť za svoje zdravie. Vzdelávam sa, čítam, počúvam, zvažujem, používam svoj sedliacky rozum, skúšam na sebe a ak sa niečo osvedčí, aplikujem v rodine. Už sa mi to potvrdilo aj v praxi.