Serapeptaza

RNG

Nuz ver si co chces, ja nemam cas na polemizovanie, ja to mam osobne odskusane na sebe a desiatkach inych ludi. Co siria gastroenteorologovia o prebytku kyselin je mytus, co sa da velmi lahko vyvratit meranim vyroby kyselin v zaludku Heidelbergovou kapsulou, co napriek 40 rokom existencie este stale nie je ich nastroj, najma pre to aby mohli sirit bludy o prebytkoch kyselin a predpisdovat antiacidy alebo dokonca uplne zastavit vyrobu kyselin.
Zavesenie sa za nohy je dobry nastrojk na narovnanie chrbrice a regeneraciu platniciek, lepsi, nez rozne lieky na bolavy chrbat, co mnohi starsi ludia beru.

Kýčera

RNG-reflux Ťa v žiadnom prípade nemôže páliť, to robí kyselina, kt. sa dostáva až do úst/u nás to znamená spätny chod- nemal si latinu?/, keď jej máš v žalúdku veľa. Pokiaľ ju citíš len v hrdle a dáš si niečo mastné, je po nej. Nejedz pokazené potraviny, ľudia Ťa tu potrebujú. To, čo si pripisoval žalúdku, môže byť intolerancia alebo potravinová alergia a teš sa, že to z Teba vyletí, po čase sa to mení na zápchy!A počul si už o tom, že hlavu nemáš nato, aby si na nej nosil klobúk, ale ju používal? Tak sa, prosím, druhýkrát nevešaj, mohol by si prísť k úrazu.

Kýčera

Ahoj, RNG! Ešte Ťa nezasypal sneh? Zmenou životosprávy sa dá zlepšiť zdravotný stav, dokonca zbaviť niektorých ochorení a človek nepotrebuje k tomu žiadne doplnky. Najlepšie liečebne metódy sú z ruských, čínskych a indických zdrojov a pritom títo ľudia nemusia mať nutne titul/akupunktúra,ájurvéda,.../. Na nich úroveň nesiahajú žiadni lekári sveta, ak neovládajú toto umenie. Jedna pani s dlhoročnou psoriázou sa vyliečila tak, že jej indický lekár odporučil vynechať mliečne výrobky a bolo vymaľované. Na svete žijú aj ľudia, ktorí majú liečiteľské schopnosti, dokážu vyliečiť aj rakovinu.A čo sa týka tých kyselín, sú ľudia,kt. ich majú málo, iní zasa veľa. Ak ich chcem znížiť, vynechám kávu, kysnuté,ovocné čaje,..

RNG

Este rawz: zvysena vyroba kyselin je mytus, co sitria lekari na to aby mohli predpisovat lieky na potlacenie vyrobuy kyselin. lebo ked potlacia kyseliny uplne, tak reflux v pazeraku nemoze palit.
Inac ten uzaver/zvierac medzi zaludkom a pazerakom som si vyskusal, ked si nedam kyselinovy doplnok, a zavesim, sa za nohy, tam mi obsah zaludka okamzite prenika do pazeraku a ust. Ked si dam doplnok kyselin(u mna aj 3 kapsule) tak sa kludne mozem zavesit za nohy a nic mi zo zaludka neunika do pazeraku .

Nuz ale ver si co chces, ja to mam na sebo preskusane mnohonasobne, podobmne aj na mojej zene, najma ked nam minuly rok zaludocne chripky uplne znicili vyrobu kyselin(napadli parietalne bunky co vyrabaju kyseliny)

RNG

Kycera, taras. Keby nebolo kvasenie v zaludku a tiez hnitie, tak by sa ti nemohlo grgat po jedle, pomerne velmi skoro. Nakoniec aj vsetky zapaly zaludka su sposobene mikropbami, ktore inac kyseliny vedia znicit, s vynimkou napr helikobaktera, co znesie kyseliny az do PH 2
Spravna kyslost zaludka je PH 1 az 1,6 a zvierac medzi zaludkom a pazerakom sa zaviera na signal vylucenych kyselin do zaludka. Nakoniec sio mozes o tom nievco [precitat od lekarov, co sa s tym zaoberaju, meraju kyslost a tiez vyrobu kyselin v zaludku, nie ako bezni gastroenteorologovia, co maju do hlav v skop.lach nabite hluposti.
www.phcapsule.com

Inac ja osobne mam s tym dlho rokov skusenost, lekari mi predpisovali lieky na potlacanie kyselin a dnes beriem kyseliny s jedlom a nemam predosle problemy. Ak ich nezoberiem, tak ma do 1 hodiny nafukne, mam pokazeny zaludok az otravu zaludka. A samozrejme za tym nastanu hnacky, lebo to svinstvo pokazene zo zaludka sa este viac rozlozi v crevach a tie sa snazia toxicky obsah co najsor vyhodit.

Kýčera

Zvýšenú tvorbu žalúdočnej kyseliny spacifikujete tým, že zjete niečo mastné-napr.slaninu a nemusíte podporovať farmaceutický biznis. Týmto dávam na známosť, že nezarábam na žiadnom zdrav. produkte, ani na propagovaní rôznych alternatív. A vyjadrujem sa k veciam, s kt. som mala a mám osobnú skúsenosť. Rada sa tiež niečo nové naučím.

Kýčera

RNG- tá druhá vec čo píšeš, je tiež volovina. Gastroezofágový reflux zn., že potrava zo žalúdka sa dostáva späť do pažeráka, nesúvisí to nijako s kyselinami ani s i. V žalúdku sa potrava spracúvava a kvasenie, hnitie a plynatosť nastáva až v črevách.

Kýčera

NIE,NIE,NIE! Sú to same nezmysly, aj to, čo Ti tvrdili tzv. "lekári". Študovali vôbec medicínu? Ak áno, môžeš im odovzdať odkaz od Slovenky- nech si pýtajú naspäť školné. Je to normálna diagnóza s týmto názvom: "chronický únavový syndróm", ver, viem o čom hovorím. A musia Ti ju diagnostický potvrdiť / imunológ/ a nie jedna pani povedala. Nerozumieme si-ja o koze, Ty o voze.

RNG

A aby som nezabudol, travenie , tj jeho nedostatky su dnes coraz castejsi dovod na unavu.
Obiehaju virusy, co nicia vyrobu kyselin a enzymov, a tak su ludia znacne oslabovani.
Lekari paly casto riesia antiacidmi, co je presny opak toho, co je na to treba, tj treba viac kyselin na to, aby sa uzavrel pevnejsie zvierac medzi zaludkom a pazerakom a aby sa potlacili vsetky mikrobialne procesy v zaludku, tj najma kvasenie a hnitie, co produkuju plyny a toxiny a postupne znicia aj crevnu floru,tiez samotne steny criev a absorvbiu zivin, ked sa tam dostavaju rozmnozene zo zaludka.