Serapeptaza

RNG

Kycera, Nuz vyroba energie zavisi znacne od roznych hormonalnych vyluckov, v tomto pripade najma od adrenalinu a kortizolu. A toto nemam od jedneho pana, ale od viacerych znamych alternativnych lekarov, co to vedia ucinne adresovat podporou nadoblickovych zliaz.
Samozrejme aj ine dovody na to mozu byt, ale tento je dost casty a da sa velmi lahko potvrdit meranim hladiny napr cortisolu v krvi
Ale moze to byt aj z primalo mitochondrii, na vo je napr doplnokl PQQ, moze to byt zo znicenej fumkcie stitnej zlazy, z roznych chorob, z nedostatku "vitaminu" B-4/adenin, ktory ma nase telo vyrabat v dostastku na tvorbu ATP, a to sa zialbohu nedeje u kazdeho, atd.

Kýčera

RNG-pekné od Teba, že si nezabudol na svoje slovenské korene a radíš svojím. Napriek tomu, že žiješ v USA, /predpokladám-dlhšie/, máš dobrú slovenčinu. Neviem aký typ cukrovky máš, ale 1 sa dá vyliečiť. To že sa na Teba lepia choroby, súvisí s celulárnou imunitou. Ale čo sa týka chronického únavového syndrómu, tak si šliapol poriadne vedľa, nemá to žiaden súvis s nadobličkovými žľazami. Okrem už spomenutých teplôt, chronických migrujúcich bolestí, únavy,...súvisí s imunitným systémom/B, T-lymfocyty, NK bunky,.../. Ak máš záujem, pošlem Ti info, poznám 1 pána, kt. sa vyliečil. Aj tu na našom malom krásnom Slovensku sa dejú vecí.

Kýčera

Naty 1-tiež pomôžu zlepšiť zdravotný stav. Máš to bez toho, aby si jej ďalej zanášala organizmus. Je to platené, deti zvyknú uprednostniť, ale kašli na prachy. Určite jej daj zistiť hladinu Le, dobré by bolo pozrieť sa aj na imunitný systém a začni d e t o x i k o v a ť. Skús aj infrasaunu. S tou serrapeptázou by som u nej neexperimentovala, jednak som sa dočítala, že ju odporúčajú od 25r. a má to logiku, môžeš jej tým narušiť funkciu pankreasu,..,pritom Tvoja má vysoké dávky /sú aj 30 000/, aj napriek tomu, že s ňou začínam až zajtra. Ak chceš niečo liečiť, musíš vedieť čo. Môže Ti pomôcť tiež etikoterapia,...Dievčatko je Tvoje, Ty berieš na seba zodpovednosť,akým smerom sa vyberieš. Tak vám držím päste, aby ste to čo najrýchlejšie dotiahli do úspešného konca.

Kýčera

Ak by to bola moja dcéra, nesúhlasila by som s toutou liečbou. Jej mladý organizmus dostal poriadne zabrať, hlavne pečeň, potrebuje detox. Keď mala takéto reakcie, lekár mal okamžite ukončiť túto liečbu. Preto Ťa upozorňujem, predtým ak chceš do seba dať nejaký liek, vždy si poriadne čítaj príbalové letáčiky, hľadaj informácie aj inde, sleduj reakcie tela, počúvaj intuíciu a buď aj Ty aktívna, nespoliehaj sa len na lekára. Ja by som sa pokúsila o alternatívu. Existujú také pracoviská, kde si sadneš a počítač Ti vyhodí všetky choroby, baktérie, vírusy, parazity, plesne, toxíny,urobia rozbor krvi,... Tiež Ti odporučia prírodné prípravky od Dr.Jonáša, odmerajú tie, ktoré chceš použiť Ty, pomocou Zapperu pomôžu odstrániť parazity, bakt., vírus., zlepšiť zdravotný stav.

Naty_1

Kýčera, RNG tak JIA jej diagnostikovali pred cca 2- rokmi... Fungovala na liekoch 1,5 roka prednison pól + methotrexát 1,5 roka.v tom čase jej bolo " dobre" 1 rok brala methotrexát v injekčnej forme čo veľmi zleznášala hlavne psychicky( neznáša totiž injekcie) zvracala mi aj pred podaním a po podaní injekcie. Tak sme prešli na tabletky methotrexát. Tam už zvracala len po nich , nie vždy ale v poslednom čase pred vysadenim to bolo už často. Od vysadenia, som vyskúšala už takmer všetko na reumu ( to je cca 4. Mesiace). Bylinky, dlho brala napr MMS, chlorela atď. Pred časom sme boli na dvoch rôznych biorezonanciách. U jedného vyšla reuma na 1% udruhého na2%. Podobné výsledky u oboch boli napr. Borélie 39%. Našli jej parazity( mikroorkanizmy) žalúdok pečeň pľúca... Boli sme aj v Košiciach 2- týždne klinika Vitare a moc nepomohlo. Doktor bol dosť prekvapený tiež usúdil že to reuma nebude lebo všetkym ľuďom s reumou bolesti ustúpili po jeho NOterapii.. Takze nie som si istá chorobou.. KO robený pred cca týždňom ukázal CRP 27 RF 126... Borélie negatívne... Takže neviem a som zmätená z toho... Boli sme aj u Rematologa ten jej predpisal bioliečbu na ktorú sa čaká cca 4-6 týždňov... Takže momentálne sme v procese schvaľovania poisťovňou kdeže biolečba je extrémne drahá záležitosť....

Matej

lienocka-33 upozorňoval a to 2 krát.

23.02.15 23:11 téma Serapeptaza

22.02.15 22:34 téma Detox proti akné zvnútra

RNG

Kycera to je u deti dost mala pravdepodobnost.
Chronicky unavovy syndrom je vycerpanie , dlhorocne, nadoblckovych zliaz. A top maju dost casto starsi dospeli, ktori su na vyssich funkcioach a dlhodobo pod stresom az sa im doslopva nadoblickove zlazy ludove povedane "zoderu"

Kýčera

Lombardo 1981, vďaka za preklad. RNG-dlhšie trvajúce zvýšené teploty a samozrejme aj iné symptóny môžu naznačovať aj chronický únavový syndróm. Naty 1-ak chceš, ozvi sa, poradím. Ak chceš liečiť, musíš vedieť čo chceš liečiť. Ako písal RNG môžu sa za tým skrývať aj baktérie, plesne či parazity. Si si istá tou diagnózou?