Neznasam slovensku sedlac

Príspevok v téme: Neznasam slovensku sedlac
soffa

potrebujem len dostat zo seba iste veci;-((nie ze by som bola z toho smutna,som len nastvana to je vsetko.v praci sme asi 70 ludi,3/4 zien,..a viete ako je to pracovat so zenami!!!robili sme skladacku pre sefku,nieco "mile " na ukoncenie roka.skladacka bola "dobrovolna,kazdy mohol prispiet kolko chcel,alebo nemusel.!proste dam,alebo nedam,to je kazdeho jeho vec,ale tie reci,ze tak vela???ALEBO kazdy ma sproste reci,atd ale kazdy prispeje.!!!nemohlo by to ist bez tych reci.naco sa niekto rozculuje ze neda,nakoniec da,aby nebol zly a este ohovara???preco to nepovie priamo!preco su ludia taky falosny,preco si nestoja za svojim nazorom!!!!!!!to nikto nevie povedat pravdu len ja!a potom som najhorsia,neznasam prevracacou KABATOU,neznasam tu slovensku sedlac,ktora si nevie stat za svojim...je to ubohost!!!!a este ma irituje ak niekto donasa,vlieza sefke do zadku,to kde sa v ludoch berie take svinstvo,taka falos,taky hnus????

Mimulus

Slecna A. aj ja želám úprimnú sústrasť a hlavne pevné nervy :) A hlavne úsmev - pamätaj, že proti primitivizmu treba bojovať primitivizmom :)

Slecna A.

flegma, cisto zensky kolektiv a aby bol pohodovy a bez intrig?? :D Haaaa....Ked si jedna kupi cosi nove, druha ide po praci okamzite nakupovat. Ked ma jedna nadpojene vlasy, druha musi tiez...A podobne. Nastastie sa stretavame intenzivne len pocas obeda, inak by som tam uz davno skoncila :D :D

lost

xxy
vtipny je este OK, ak teda rozlisujes slovo vtipny-smiesny..
je rozdiel ci sa smejem na nieco vtipne a na nieco smiesne :)
tj, ta povestna chyba co ludia robia ze "you are funny" kdezto myslia na "you are witty" a rozdiel je lingvisticky diametralne odlisny, kdezto to ale aj tak kazdy asi pochopi :D (lebo dost zalezi od intonacie atd..)
cize neviem :D

lost

napr raz som sa bavil s niekym ohladom aut, a on mi povedal ze pozri si Jizdu, tj. tu
www.youtube.com

fakt si staci pozriet par minut (ono to je len uvod) a hned sa clovek namota na ten humor :D cesky humor proste.. (no jasne ze nie kazdy, ale tak paci sa mi ten suchy kamenny alebo aky by som povedal humor, proste bez kontinualneho pribehu neexistuje pointa)

preco som sa do temy takto obul, je, ze stale nechapem ako to ze sa niekto zacne smiat na nazve filmu :D

ako jedna vec by mala byt vzdy na mieste a to je respekt voci inym ludom a inemu comukolvek..

tiez by som sa nesmial niekomu ak by som ho videl na zigulaku, skodovke, fabii, oktavii, a podobne, i ked by som si dane auto napriklad mohol kupit na veceru.. ide o respekt :) preto tento koment.. a to nie je nic vynimocne, skoda ze zopar sa ludi k danemu daru nedostalo.. napr mala pomocka: ak vysmejem nejakeho stareho uja, napr dochodcu ze vyzera ako debil, pako, starec o palicke a co ja viem aky neupraveny smradlavy trulo, tak defacto vysmievam vlastneho deda / stareho rodica. ak vysmejem niekoho o veku mojich rodicov, napr za to ze nemaju ajfon a neviemco, napr oblek od versaceho alebo kosielku od ineho taliana, tak vysmejem rodicov.
pokracovat ze ak vysmejem rovnsnika, co to potom analogicky znamena, snad ani nemusim, vsak? :D

Slecna A.

lost, tiez nerozumiem :) Ale ja som celkovo v mojom kolektive oznacena za divnu aj vtedy, ked sa nahodou zastanem niekoho, ku komu su ostatni nespravodlivi...Tak ja neviem. Nechcem sa hrat na Matku Terezu, len mam rada spravodlivost. :)

lost

Ako sa moze niekto smiat na nazve filmu?
ked uz na niecom sa smiat, tak na "ty este nemas facebook s profilovou fotkou v spodnom pradle v kupelni oproti zrkadlu s bleskom v pocte sto kusov z roznych uhlov?"
to je na smiech :) a nie filmy :D

Mne sa najviac pacia tie stare (ale nie prilis) ceskoslovenske filmy, pretoze maju lepsi uatmosferu ako tie "copy paste" (doslova podla sablony) hoľivúd smejdy..

Take slunce seno napriklad..
Obrázok

Jáchyme, hoď ho do stroje!,
marecku podejte mi pero
vesnicko ma strediskova
www.juglon.estranky.sk
a viaaaaaaac, ale nepamatam si nazvy..

proste film s dusou tomu hovorim, ziadna komercna sracka, uvolnena atmosfera, zabava, niekedy tazke na pochopenie, niekedy nuda, ale su filmy, co si zasluzia uznanie.. nevidel som tie vianocne oblatky, ale smiat sa tomu, mi pride ako psychicka porucha :D proste nieco ako "Ahoj, vcera som bol v obchode" "bukekela HAHAHA " .. ehm? dafaq? offtopic rehot proste :D

proste vobec nechapem co je na tom smiesne, a to som clovek co sa smeje na HOCICOM :D