Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skolióza chrbtice

philips

chrobacik, dá. Ísť k lekárke, tá ťa pošle k otropédovi, ten na rehabilitácie a tam ti ukážu cvičenia. Tie budeš poctivo cvičiť a uvidíš ako ti bude lepšie. :)

chrobacik

Ahojte, ja mam 15 rokov , a mam skoliozu, vobec nechodim k lekarke , ale mam bolesti chrbtice, ked sedím dlho ako polhodiny, dása stym niečo robiť?

RNG

Krivu chrbticu treba natahovat, nie podopierat. Na to su aj celkom jednoduche zariadenia pod menom traction. Tie najlacnejsie pozostavaju s goliera na krk, a povrazku s kladkou, na konci povrazka je plastikove vrecko na vodu, kde si das tolko vody, kolko znesies a pouzivas to pocas spanku, aby ta to natahovalo systematicky dlhe hodiny, nie len kratkodobo.

Andrea9888

No budiš mne to zistili v podstate preto lebo som si dávala robiť kompletnú zdravotnú prehliadku kvôli jednému zamestnaniu. Dúfam teda že to nebude prekážať v práci a posilovať budem teda ďalej poprípade sa obrátim teda na ortopéda a tú jogu skúsim. Ďakujem za názory:)))

Mimulus

Fyzická aktivita akéhokoľvek smeru je prospešná. No myslím si že v 12 -13 rokoch sa to ešte upraviť dá ale v 21?

Meretseger

Mojej mame ako tínedžerke, myslím, zistili, že má skoliózu, upravila si to každodenným cvičením jogy, skús sa vydať touto cestou:)

Mimulus

Choď k ortopédovi a spýtaj sa na cviky s náčiním - poradí Ti ale uškodiť Ti to nemôže a 21 rokov je dosť veľa na nápravu skoliózy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.