Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co s muzskou pasivitou?

Príspevok v téme: Co s muzskou pasivitou?
Inner

Co s chlapom, ktory je malo iniciativny, pasivny, trochu hanblivy? Ako ho nakopnut a dat mu najavo, ze ak si chce priatelku udrzat, mal by davat tolko ako ona? Lebo ona ma pocit, ze on viac berie. Chcela by, aby jej castejsie dal najavo, ze chce s nou travit cas, davat jej aj komplimenty a nespoliehat sa na to, ze sa sama dovtipi. Ak sa mu ona neozve, on jej sice napise, no stretnutie iniciuje napokon ona. On vzdy suhlasi, vzdy je pocas stretnuti uzasny, pozorny, potom jej napise, ako prijemne sa citil. Ona vsak chce pocut, ze ju ma rad, ze sa tesi na dalsie stretko a caka, ze ho konkretne navrhne. Pritom on ma velmi dobre srdce, ma vela priatelov, je spolocensky, vtipny, pohodovy a ma vlastny rozum a nazor. Ako mu teda povedat, ze by mal byt k priatelke pozornejsi aj ked ona vie, ze on je skor pasivny? Da sa to vobec?

Inner

Mam u neho svoje veci, cize urcite sa budeme musiet stretnut, a teda ho budem konfrontovat. Ma teraz nejaku pracovnu krizu, prezila som si presne toto s byvalym priatelom a viem, ze nema cenu si v takej situacii vydobyjat privela pozornosti. Necham si to na januar, nech si nekazim sviatky, aspon obaja budeme mat cas premyslat. Dakujem za vase nazory.

Slobodna

Vždy sa čudujem ženám, ktoré sa mužom doslova podhadzujú. Žena musí mať svoju hrdosť, ak cítiš z jeho strany nezáujem, tak kašli na neho. Vieš koľko je na svete chlapov, ktorí sa o teba budú doslovne trhať? :) Muž je lovec a žena je korisť, podľa toho sa treba riadiť. Korisť ktorá sa sama podhadzuje, o tú lovec záujem mať nebude. Vždy to bola hra a vždy aj bude.

milli11

Ono je to dost tazke.

Lebo, ak sa mu prestanes ozyvat, zide z oci, zide z mysle.

Ak sa mu naopak budes stale ozyvat, pripominat sa, mozno sa mu bude zdat, ze si otravna. Obidve moznosti su z mojej vlastnej skusenosti. Ach, zivot je taky komplikovany.

Maoam

Inner, je to blbe, ale vyzera to tak, ze mu az tak nechybas. Byt tebou, vyckam este tak dva-maximalne tri tyzdne vratane sviatkov (ci na teba bude mysliet) a podla spravania uvidis. Ak to bude taketo ako teraz, ukonci to.

Inner

Tak som sa tyzden neozvala. Napisal mi medzitym 2x sam od seba, normalne sme si pisali. Napokon inicioval stretnutie a velmi som sa potesila. Napokon vsak nedosiel a len mi nechal na nete spravu, ze sa citil choro. Popriala som mu skore uzdravenie (nevedela som reagovat inak, hoci som sa hnevala). Od vtedy sa neozval (preslo 5 dni). Pocit napatia vo mne este viac narastol. Nadalej vsak schvalne teraz nic neiniciujem. No zacinam chapat, ze mu moja spolocnost az tak asi nechyba.

Viem byt trpezliva, ale nie za cenu vlastneho pochybovania a zozierania sa. Viem pochopit, ze on mozno potrebuje viac casu, no ak sa mame spoznat, mali by sme sa vidat. Nejako mi to proste nezapada. Mam skor pocit, ze ta jeho pasivita je nezaujem, nie hanblivost alebo neprekonany strach. E

ste pockam, ale posledne tri noci som nespala. A naozaj uz neviem, ci je lepsia moja pasivita alebo by som ho skor mala nakopnut k cinnosti, ak ma nechce stratit. Lebo je mi to podozrive a neprijemne...

Sejla

no inner trochu to kazíš ako vzťah medzi dvoma ľuďmi sa vyvíja u každého individuálne, niekto trebárs po pol roku randenia je stále uzatvorný niečomu, čo nemusí hneď znamenať že ťa nechce, ale vlastne to ani nevieš lebo mu nejak nedávaš príležitosť na to aby sa sám rozhýbal, ujasnil si v sebe či mu po nejakej dobe vôbec chýbaš, však čo mu nedáš čas na to aby sa v ňom nejaká aktivita zobudila? Takto si ho necvič, to bude hrozná otrava žiť s takto vycvičeným chlapom.

Maoam

mne to zavana bud chutou mat otvorene zadne dvierka, neviazat sa, obcas si uzit a vobec by som nevylucovala moznost, ze checkuje aj inu babu(ine)