Moj otec zapacha potom

Príspevok v téme: Moj otec zapacha potom
veronicka2

zdravim mam otca (nad 50 r) ktory strasne zapacha. ja neviem ci on to neciti, ale v rodine to uz nemozeme vystat. skusali sme nenapadne formy upozornenia, skusali sme kupovat deodoranty, antiperspiranty drahu vonavku nech to pouziva no on nechce. 1 sprchovy gel ma aj pol roka...nepouziva nic. a strasne malo sa kupe. pracuje v kancelarii a bojim sa ze prave vdaka tomuto problemu ho tam nemaju rady. mama mu skusala dohovorit uz aj priamo, teda mu povedala ze strasne smrdi nech s tym dco robi. no on sa len urazil a tyzden sa s nami nerozpraval. nevieme co mame robit. uz aj nas to obtazuje. ten smrad je fakt extremny, je to pot. kazdy den chodi v cistej koseli nikdy nenosi veci dva dni. neviem o tom ze by bol chory a ani on sam o tom nevie. nevieme ako mame tuto situaciu riesit lebo uplne nas ignoruje a nechce si pripustit. dakujem

lost

A perie si veci sam?
By ste mu mohli vyprat oblecenie v takom mnozstve avivaze, ze prebije pach cloveka? :D
alebo dat do satnika/skrine nejaku vec, co navonia saty..
i ked tam asi ani silny parfem nepomaha..

ak na to mate zaludok, skuste to jeo stylom, nesprchovat sa par dni.

ale v danych dnoch behat do fitka viac, nez arnold schwarzenegger..

mozno mu to dopne :)

ja12345

Lepšie, nech chlap smrdi potom ako predtým :-D
No a čo, môj foter smrdí jak tchor a nemusím kvôli tomu zakladať tému. Na vianoce ho okúpeme.

cmar

toto je vobec mozne? ja ked sa vynimocne neosprchujem jeden den tak uz mi je zo seba zle. ani si nepamatam, ze by sa u nas doma niekto nesprchoval. na to predsa ziadne deodoranty nepomahaju, pot treba z tela odstranit hygienou. az potom sa daju pouzit spraye alebo vonavky.
predsa vas otec zije medzi ludmi, ktori dodrziavaju hygienu. aj jeho kolegovia sa umyvaju. ako je mozne, ze si ho nezavola napr. jeho sef a rovno mu nepovie, ze ked nezacne chodit do prace cisty a vonavy, dostane vypoved? ved od vasho otca je toto velmi bezohladne voci vam aj kolegom.

jebt

Migel, chlap smrdiacim potom je strasne nestastie...
ja by som ho kupala v Save, kurnik. Riesit to musi mama. Ak spolu este niekedy spavaju, neroztiahnut nohy, kym sa neokupe. A samozrejme odstahovat sa zo spolocnej spalne, to je zakladny krok. Pekne na neho pustat ladovy mrazivy vzduch, nech sa spamata. A rovno mu povedz, ze sa ti hnusi.

veronicka2

Migel. mas pravdu, aj mna to mrzi ze to musim riesit tu, ale to ze som s tymto problemom vysla do fora tak za tym su 3 roky dohovarania v sukromi a nepomohlo nic, preto sme doma uz zufaly a chcem radu od nezainteresovanych ludi ktory MOZNO maju podobny zazitok a ako ho riesili.

baaboo

a nie je nejaky kamarat alebo rodinny clen, ktoreho by otec posluchol??? .....moj dedo napriklad neznasa doktorov.....mal velmi velke problemy s nohou....ledva na nu chodil....ale ani bohovi, aby isiel k doktorovi.....a to mu dohovarala cela rodina.....az ked som zacala do neho "rypat" ja s mamou. (nas vacsinou posluchne) .....ja som zo srandy zacala, ze ci nie je zvedavy akeho chlapa domov donesem....alebo ci nechce vidiet svoje pravnucence...mama tiez isla na neho s nejakymi vecami.....a za par dni prisiel dedko za nami s tym, ze si tu nohu da vyliecit...

veronicka2

miso najprv si precitaj text ktory hovori ze sme mu to uz hovorili. cize on to vie....tak sa nesmej prosim ta a radsej citaj pozornejsie

Maoam: neviem mozno mu to uz niekto povedal v robote ale on je taka povaha ze si o cloveku hned pomysli aky je to k... alebo p... ale neuvazuje nad tym preco mu to niekto povedal. tazko s nim