Moj otec zapacha potom

Príspevok v téme: Moj otec zapacha potom
veronicka2

zdravim mam otca (nad 50 r) ktory strasne zapacha. ja neviem ci on to neciti, ale v rodine to uz nemozeme vystat. skusali sme nenapadne formy upozornenia, skusali sme kupovat deodoranty, antiperspiranty drahu vonavku nech to pouziva no on nechce. 1 sprchovy gel ma aj pol roka...nepouziva nic. a strasne malo sa kupe. pracuje v kancelarii a bojim sa ze prave vdaka tomuto problemu ho tam nemaju rady. mama mu skusala dohovorit uz aj priamo, teda mu povedala ze strasne smrdi nech s tym dco robi. no on sa len urazil a tyzden sa s nami nerozpraval. nevieme co mame robit. uz aj nas to obtazuje. ten smrad je fakt extremny, je to pot. kazdy den chodi v cistej koseli nikdy nenosi veci dva dni. neviem o tom ze by bol chory a ani on sam o tom nevie. nevieme ako mame tuto situaciu riesit lebo uplne nas ignoruje a nechce si pripustit. dakujem

Maoam

RNG: no ak sa niekto tyzden neumyva, tak smrdi aj ked je zdravym clovekom...

mozno by pomohlo ho motivovat k pravidelnemu sportu mimo domov, alebo sauna...kde by sa vramci toho osprchoval

veronicka2

on nie je chory!!! on to ma z toho ze sa VOBEC nekupe resp strasne strasne malo. rozumej raz za mesiac a ani to nie...a nepouziva deodorant ani vonavku...

RNG

Tema na dedicny defekt pod menom TMAU("rybaci" zapach z koze) tu uz bola , staci si ju vyhladat.
Tam sa nestaci kupat aj 2 krat denne, tam pomoze len uprava diety a absorbenty

veronicka2

som uz napisala ze sme to skusali aj nepriamo naznacit a aj narovinu povedat a aj vykricat a neda si povedat...

nikolety23

hmm... skús mu povedať že je ti to nepríjemné,alebo mu kúpte všetci pod stromček deodoranty,možno mu to potom dôjde že s tým má fakt niečo robiť! :)