Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som pošuk?

Príspevok v téme: Som pošuk?
Jozef ilko

caute, moj problem spociva v tom ze by som rad zacal nejaky vaznejsi vztah ale nejde mi to nejak, ked uz si myslim ze som zalubeny tak pride ina, a takto sa to toci uz nejaku dobu, mam 26, je to normalne ked sa pozeram za kazdou tretou suknou ? fakt by som mal radsej jednu babu na ktoru by som sa kazdy den tesil ale..., mam iba cakat a neriesit to? uz mi z toho zacina obcas hrabat

ebi77

nechcela by som s tebou mať sex, keď si toľko už ich mal,
fuj predstav si robíš to raz s jednou raz s druho raz 20tou a neviem ktorou, každá má určité bakteriálne zloženie telesných tekutín, každá prekonala isté zápaly, či už vedela o tom alebo nie alebo možno má nejaký zápal a nevie o tom a ty všetky tie baktérie a vírusy nachytáš od nich,
a to ani nemusia byť pohlavné baktérie alebo vírusy, len také klasické, ale koniec koncov, všetky tie svinstvá sa združia a plávu ti v krvnom obehu a po rokoch sa môže vyvinúť vážna choroba.....
bleeee

lea128

Mam dobreho kamarata, je velmi pekny, zenam sa vzdy velmi pacil a on bol cele roky strasny suknickar a fakt si poriadne uzival a pozeral sa po kazdej...no jedneho dna sa stala taka vec, ze sa nejak zalubil a fakt velmi. Vobec to neplanoval ani necakal a mozno vtedy ani nechcel...ale odvtedy je vo 3 rocnom vztahu, pozrie sa aj po inej, ale je spokojny, lebo miluje dotycnu...takze neplanuj, nehladaj...a budes prekvapeny :)

agni

:D ... no aspon by si chcel iba jednu to je pekne ;)... este si nestretol asi tu ,,pravu´´, pre ktoru by si mal iba oci tak hladaj a cakaj ;) a skus co najmenej ublizovat babam ;)...