Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD

Príspevok v téme: Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD
gbstw

Ahoj,

tak aby som stručne a jasne začal, chodí so mnou každé ráno jedno VEĽMI pekné dievča v autobuse, bohužiaľ, nastupujeme a vystupujeme obaja niekde inde. Neviem ako sa volá, ani kde chodí do školy. Chodí stále sama, ja občas s kamošom ale to je jedno. Moja otázka znie:
Čo by ste si pomysleli o niekom úplne neznámom, keby vás len tak oslovil v MHD? :D

lost

to neni fraza, ty nas klames :D

ak sa s ňou spoznám, tak pošlem

to je ak tak, if then (ale ako medic asi nepoznas :P ) to je podmienka ci ako sa tomu hovori :)

watcher, no ale ak niekto posle niekoho foto bez jeho/jej vedomia o tom, tak to je technicky ako keby robim z danej osoby chladny tovar a potom sa necudujem ze si zeny o nas myslia ze sme kazdy uchyl :P

mne osobne sa nepaci, ked niekto co i len spomenie moje meno bez mojo vedomia (proste neber moje meno nadarmo!) ... a tak to nerobim ani ja a chranim sukromie mojich znamych tak ako to je len mozne :)

preto si myslim, ze ak by niekto dal foto niekoho na net, tak z neho robi lacny tovar..

ditto facebook, neznasam ludi co sa ma neopytaju a hned by fotili akcie/vylety a davali na FB..

tak ja si dam tu namahu a tolko energie miniem na anonymiziaciu a niekto to trepne na FB :D len tak...

to je ako keby som hral kto z koho v hre poker, dal vsetko co mam na stol a niekto prejde okolo a povedal, "jee ake pekne karty" alebo este lepsie "co robis? ved nic nemas"...

gbstw

vravím, že nemám jej foto, ak sa s ňou spoznám, tak pošlem
btw akurát pozerám, že skúšku mam tak, že pôjdem ráno s ňou :) takže to skúsim v ten pravý inkriminovaný "suit up day" a možno zabijem dve muchy jednou ranou :D

Nela41

Mne by to prišlo milé, už ma tak pár krát oslovili ľudia aj baby ale a stále s nimi dobre vychádzam. Sice z toho nikdy nevznikla láska som kamarátka väčšinou s takými ľuďmi. Len nepoznamenaj niečo hlúpe, ale niečo bežné a milé :)