Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD

Príspevok v téme: Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD
gbstw

Ahoj,

tak aby som stručne a jasne začal, chodí so mnou každé ráno jedno VEĽMI pekné dievča v autobuse, bohužiaľ, nastupujeme a vystupujeme obaja niekde inde. Neviem ako sa volá, ani kde chodí do školy. Chodí stále sama, ja občas s kamošom ale to je jedno. Moja otázka znie:
Čo by ste si pomysleli o niekom úplne neznámom, keby vás len tak oslovil v MHD? :D

lost

Na aku skolu chodis inac? Ja som nieco podobne robil ked som chodil tiez do skoly, ale nie MHD, ale skolsky bufet, som tam bol kazdu prestavku, a ta bufetarka zila prakticky len z mojich nakupov :D Keby ju oslovim priamo, by sme dnes mohli chodit do skoly na Ferrari za tie prachy co by som nedal do bufetu, ale ja ju dodnes nepoznam... Takze hej, odporucam oslovit ASAP :P

gbstw

ano :) ale ani nejde o to ze sa hanbim alebo tak, skor je to boj sam so sebou, mam pred sebou skuskove, tazku skolu a teraz nie je ten pravy cas sa rozptylovat takymi vecami :) a ak odmietne tak aaspon sa mozem spokojne ucit, ak nie tak mam problem :D
na druhej strane ak budem cakat, moze ma niekto prebehnut, a mozno uz aj, kto vie. :)

gbstw

ale nie neocumujem, len ked si mam vybrat ci mam ist rano do skoly o desat minut skor a s busom co chodi ona alebo si pospat o desat minut dlhsie tak si vyberiem to prve. Zas nepraktizujem to kazdy den aby sme sa chapali, akurat minuly tyzden som chodil do skoly na pol osmu tak som si uzival ranne cestovanie :)

ano lost presne tak rozmyslam aj ja :D

lost

Dnes si slecny nejak moooooc (resp pravopisne vela) namyslaju, ked si myslia, ze kazdy je uchyl a kazdy ju chce znasilnit alebo co ;)

lost

watcher
lebo ak to nevyjde, tak to bude blbe chodit 200x v roku a pozerat sa na nu ako to nevyslo? :D
teda ludia vacsinou takto chapu vec..