Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD

Príspevok v téme: Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD
gbstw

Ahoj,

tak aby som stručne a jasne začal, chodí so mnou každé ráno jedno VEĽMI pekné dievča v autobuse, bohužiaľ, nastupujeme a vystupujeme obaja niekde inde. Neviem ako sa volá, ani kde chodí do školy. Chodí stále sama, ja občas s kamošom ale to je jedno. Moja otázka znie:
Čo by ste si pomysleli o niekom úplne neznámom, keby vás len tak oslovil v MHD? :D

gbstw

ja si myslím, že asi všimla :) Ale zas ju človek nechce moc očumovať, aby si nemyslela, že som nejaký úchyl.
Už prvýkrát keď som ju zahliadol sa mi veľmi zapáčila, potom som ju dlho dlho nevidel až raz skoro ráno keď som šiel na prednášku som ju znova uvidel, tak som pozrel na hodinky, zapamatal čas, a odvtedy chodím tým busom o tom čase čo najčastejšie viem :D

Panda15

Mne by to nevadilo práveže by som bola milo prekvapená a ešte keby si mi bol aj sympatický :) ale určite to stojí ťa zo vyskúšať to podľa mňa.

lorinnes

jeden kamarat jej na ten listok co je v MHD dozadu napisal cislo a dal smajlika a ked vystupoval z MHDčky pichol jej ho do ruky..dievča sa ozvalo a su spolu do dnes :)

Agnes999

No ja by som reagovala odmerane. Ale to je tym, ze mam take skusenosti, ze mna v buse oslovovali vzdy len uchylaci. Nikdy nikto normalny. Ale tvoj pripad je iny, ak spolu cestujete kazdy den a ak ta ona tiez uz zaregistrovala, tak ta nebude brat ako uchylaka, bud jej budes sympaticky alebo nie, skus to.