Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

nirvana

Lebo ja ked som mala 16, tak som pojedla nejaké sedativa, som sa chcela zabiť , tiež som skončila na psychiatrii, vyplach, tiež mi dávali nejaké sedativa, neviem. Ale potom ma pustili s tým že musím chodiť ambulantne ku psychiatricke, bez liekov. Som tam bola párkrát a presvedčila ju že uz som ok.

Sejla

ale tie lieky mi dali až tušim po týždni, vraj na základe pozorovania :D Ale pritom jediný, kto ma pozoroval bol pavúk na stene, okrem neho údajne sestričky, ktoré viac riešili, akú farbu na vlasy

Sejla

nie, najskôr sa so mnou asi 5 minút rozprávala jedna akože psychologička, mala som niečo nakresliť a ešte som robila ten rorschachov test