Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

OZD

hm,aj ja mám mačku,teraz čiernu.predtým som mal tigrovanú s bielym bruškom a jej dve dcery,bielu so strakatým chvostom a trojfarebnu,ale už dožili,len k tejto čiernejsa mi tu pridal ešte kocur a teraz dalšia zase taká rišulka,stačí ked ma nejaká mačka zbadá a ja hned cítim že som jej.Ešte dobre že bývam na dedine,ale bolo to tak aj v meste.Tiež ked ležím na posteli,jedna mi spí na bruchu,druhá pri hlave a tretia pri nohách.A ked idem na dvor a zapískam pesničku ONA JE MADONA,tak pribehne kocúr....vždy ma pritahovali.často sa mi snívaju veci ktoré sa potom splnia,niekedy doslova alebo v v obrazoch ktoré pochopím už vo sne.Ze mi nešibe zistím ked sa to splní...aj tie mačky sa mi vysnívali.a fakt,aj ja som taký tvoriví či čo.hladám niekoho kto by ma naučil hrat na gitare,ale samemu je to na rit,aj ked vraj mám magický hlas,treba viac ludí.tak to len na dobru noc...ak chcete niečo o prorockých snoch napíšte,mne sa to stáva od 29.

Meretseger

Sejla, koľko máš tých mačiek? Bojím sa tu na fóre čosi robiť, konkrétne posúvať sa stránkami dozadu, lebo to vyhadzuje stále akúsi chybu...
My päť a chceme viaaaac a viaaaaac :D (Kecám. Všetci by sme sa z toho zmyšili.)

Bruno333

Podla mna to beriete moc tragicky, skuste zit len tak zo dna na den, co sa stane...:)
Co vy na to...?
A ked je zle tak su na to lieky...

anjelik*

To posúvanie mne osobne znie tak strašne ezotericky, priam pateticky. :o)) Ale hej, malo by sa jednať jednoznačne o vývin, evolúciu, ale niekedy mám pocit, že sa jedná skôr o deevolúciu. :o))
To je jadro celého problému, nenechať sa strhávať, lebo to v prenesenom význame slova znamená rozpadať sa a reálne znamená starnúť . Každý náš duševný poryv prehučí telom ako to tornádo a strháva bunky hlava nehlava a tvoria sa jazvy...vrásky. Stačí keď sa len na chvíľku zamyslíš a sama uvidíš, čomu venuješ hodiny svojej pozornosti...spravidla niečomu, čo ani len najmenej za tvoju pozornosť nestojí. :o)

Sejla

goriliazena takže aj ty? Založme si klub mačkofilov:D
Anjelik, mám za to, že človek sa má niekam posúvať celý život, akurát že mňa to strháva do všetkých strán, ako tornádo

Sejla

nežijem zo dňa na deň, ako mi to tu bolo ponúknuté.. Ale aj tak neviem nájsť pokoj na duši. To nie je "depka z nudy"

Sejla

no aj ja mám rada svoju zrkadlovku, ja zase zbieram nápady na time lapse videá. Kreslím, ešte som sa aj rozhodla si po rokoch kúpiť bicie keď teraz mám aj kde hrať, problém je len čas a peniaze:D

Iveta Michael

Sejla..áno rozumiem...

no ja si napr.nejaký citový deficit nahrádzam umením..rada tvorím,maľujem kamene..fotografujem rizikové objekty a miesta..to ma mimoriadne napĺňa..alebo zbieram si materiál na napísanie knihy..podotýkam,skutočný príbeh:)

svet umelcov je pre mnohých nepochopiteľný ale má svoju autentickosť a..slobodu...)